Barny´s Klokan EFEKT 2x30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: BARNY´S
Barny´s Klokan EFEKT obsahuje dva přípravky v jedné krabičce: Kolageny v produktu Klokan doplňuje CelaNext s kurkumou a boswellií, které mají příznivý vliv na stav kloubů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
495

Cena za 1 kus: 8 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50138790

Barny´s Klokan EFEKT 2x30 kapslí obsahuje dva přípravky v jedné krabičce: Kolageny a chondroprotektivní látky obsažené v produktu Klokan™ vhodně doplňuje CelaNext® – superkoncentrát kurkumy a boswellie, které mají příznivý vliv na dobrý stav kloubů. Přípravky mají jednoduché dávkování – pouze 1 kapsle denně!

Aktivní látky v kombinaci Klokan + CelaNext

  • rybí kolagen má vynikající biologickou dostupnost
  • glukosamin a chondroitin jsou stavebními složkami kloubní chrupavky
  • vitamin C přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a kloubních chrupavek
  • boswelie a kurkuma přispívají k dobrému stavu kostí a kloubů
  • vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí, podporuje imunitní systém
  • kurkuma a vitamin C pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem – antioxidanty

Dávkování

Klokan: Užívejte 1x denně 1 kapsli, nejlépe s jídlem nebo po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. CelaNext: Užívejte 1x denně 1 kapsli, nejlépe ½ hodiny před jídlem, popř. s menší porcí nebo po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Složení

Klokan: modifikovaný kukuřičný škrob, želatina, CARTIDYSS™ 62 % z ryb – rejnoků (extrakt z chrupavek – kolagenní proteiny typ II; chondroitinsulfát, glukosaminsulfát, hydroxyprolin, kyselina hyaluronová), COLLYSS™ 90 % z ryb (hydrolyzovaný kolagen – kolagenní proteiny typ I), kyselina L-askorbová (vit C), protispékavá látka (stearan hořečnatý, talek), barvivo (oxid zinečnatý), nativní kolagen typ II 4 %. Alergeny: ryby.

CelaNext: 550 mg (emulgátory: polysorbát 80, polysorbát 20; extrakt pryskyřice kadidlovníku pilovitého Boswellia serrata, standardizováno na min. 6 % boswellových kyselin; extrakt oddenku kurkumy dlouhé Curcuma longa, standardizováno na min. 3 % kurkuminoidů; vitamin D – cholekalciferol, hydroxypropylmethylcelulosa (plnidlo – vegetariánská kapsle).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen pro děti a osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy! Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte při známé přecitlivosti na některou složku produktu. Nedoporučuje se užívat současně s alkoholem, jinými léky nebo doplňky stravy se sedativním účinkem jako například třezalka tečkovaná. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.