Doplněk stravy

Barny´s SIOUX 600 g + dárek Ultra-C Imuno Complex 15 kapslí

Značka: BARNY´S

Barny´s SIOUX je tradiční severoamerická receptura pro klouby a celý pohybový aparát v limitované dárkové edici s přípravkem Ultra-C Imuno Complex s vitaminy a minerály.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

769

Cena za 1 kus: 384,50 Kč

O produktu: Barny´s SIOUX 600 g + dárek Ultra-C Imuno Complex 15 kapslí

50138988

Úvod

Barny´s SIOUX je tradiční severoamerická receptura pro klouby a celý pohybový aparát v limitované dárkové edici s přípravkem Ultra-C Imuno Complex, který obsahuje kombinaci vitaminů C a D v bioaktivní formě, a dále organické formy minerálů (zinek, selen) v dostatečném množství pro podporu a imunity. Barny´s SIOUX obsahuje MSM, který je zdrojem organicky vázané síry, patentované kolageny typu I + II a vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro dobrou funkci kostí a chrupavek.

Koňská síla pro vaše klouby

Barny´s SIOUX určený všem generacím, převážně pro populaci 50+ včetně seniorů ve vysokém věku. Je vhodný pro osoby s počínajícími obtížemi pohybového aparátu i sportovce. Díky obsahu vitaminu C je přínosem také pro ženy, které si chtějí udržet krásný vzhled pokožky. Bílý bioaktivní prášek se lehce rozpouští a zajišťuje komfortní užívání. Balení 600 g Vám vystačí na 6měsíční kúru. Přípravek byl vyroben ve spolupráci s ALAVIS™ (prestižní řada pro klouby a chrupavky koní).

Barny's SIOUX obsahuje

  • Ultra čistou podobu látky MSM Lignisul® – organickou sloučeninu síry v koncentraci 99,5 %.
  • Patentovaný kolagen COLLYSS™ – kolagen typu I získávaný z kůže mořských ryb v nejvyšší kvalitě. Kolagen typ I je odolný v tahu a vyskytuje se v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy, kosti, vazivová chrupavka a v pokožce.
  • Patentovaný kolagen CARTIDYSS™ – kolagen typu II získávaný z chrupavek rejnoků v nejvyšší kvalitě. Kolagen typ II je odolný v tlaku a vyskytuje se ve formě fibril o délce 20 nm a udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci.
  • Vitamin C ve formě NUTRA-C™ je nekyselá patentovaná forma vitaminu C. Působí mírně na žaludek, takže je vhodný i pro citlivé osoby. Jde o vysoce biologicky dostupnou formu a silný antioxidant, který se rychle vstřebává a déle udrží v organismu. Vitamin C je důležitý pro tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže.

Dávkování

Barny´s SIOUX: Užívejte 1x denně 1 odměrku prášku nejlépe ráno během snídaně. Rozpusťte ve ¼ l vody, pomerančové nebo jiné ovocné šťávy. Celkovou denní dávku lze též rozdělit na 2 dávky a užívat ráno a večer před jídlem nebo po jídle.

Ultra-C Imuno Complex: Dospělí užívají 1x denně 1 kapsli nejlépe ráno před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody. Lze užívat i během dne s menší porcí jídla nebo po jídle.


Složení

Barny´s SIOUX: MSM Lignisul® (methylsulfonylmethan – organická sloučenina síry 99,50 % 3 157 mg, protispékavá látka: oxid křemičitý) vitamin C NUTRA-C™ (L-askorban vápenatý, L-askorban hořečnatý, L-threonát vápenatý, 25 % RHP) 20,16 mg, hydrolyzovaný kolagen typ I COLLYSS™ 90% (kolagenní proteiny z ryb) 9,6 mg, kolagen typ II CARTIDYSS™ 62% (kolagenní proteiny z ryb – rejnoků) 9,6 mg v jedné odměrce.

Ultra-C Imuno Complex: vitamin C NUTRA-C™ (L-askorbát vápenatý, L-askorbát hořečnatý, L-threonát vápenatý, 313 % RHP) 250 mg, zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulosa), protispékavá látka (stearan hořečnatý, talek, fosforečnan vápenatý), barvivo (uhličitan vápenatý), zinek (glukonan zinečnatý, 50 % RHP) 5 mg, nosič (modifikovaný škrob, cukr, středněřetězcové triglyceridy), antioxidant (směs tokoferolů), selen (kvasnice obohacené selenem Saccharomyces cerevisiae, 50 % RHP) 27,5 µg, vitamin D3 (cholekalciferol, 150 % RHP) 7,5 µg. Vhodné pro celiaky – bez lepku. NUTRA-C™ je registrovaná ochranná známka firmy Novotech Nutraceuticals, Inc. (USA). RHP = referenční hodnota příjmu.


Upozornění

Barny´s SIOUX: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí! Ultra-C Imuno Complex: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let věku. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.