Klokan 60+45 kapslí

50105567

Doplněk stravy

3 za 2

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Barnys Klokan je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje unikátní a efektivní kombinaci 7 složek v jednom přípravku: tři kolageny, vitamin C, glukosamin, chondroitin a kyselinu hyaluronovou z bezpečného přírodního zdroje.

Pro správné a normální fungování chrupavky je důležité mít funkční kolagenové struktury, které zajišťují chrupavce tvar a pevnost. K normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže je důležitý vitamín C.

Klokan™ obsahuje denaturované kolageny v nejvyšší kvalitě zn. Collyss®Cartidyss® získávané z mořských živočichů a nativní nedenaturovaný kolagen získávaný z kuřecích chrupavek.

Klokan™ s obsahem vitamínu C doporučujeme užívat osobám

  • Se zvýšenou potřebou příjmu vitamínu C.
  • Pro podporu normální tvorby kolagenu.
  • Pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže.

Přípravek je vhodný pro všechny, kteří chtějí udělat maximum pro svůj pohybový aparát a pro ty, co nadměrně zatěžují svoje klouby (sportovci, fyzicky pracující, dospívající v období růstu).

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli denně. Doporučujeme užívat spolu s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin. Využívejte celé balení. Doporučujeme kúru několikrát do roka zopakovat nebo přípravek užívat trvale.

Složení:

Kolagen typ II Cartidyss 20 mg, kolagen typ I Collyss 20 mg, vitamín C 20 mg, chondroitin sulfát 7,9 mg, glukosamin sulfát 4,3 mg, kyselina hyaluronová 0,8 mg, nativní kolagen typ II 20 µg v 1 kapsli.

Kukuřičný škrob, želatina, Cartidyss (kolagenové proteiny typ II), Collyss (kolagenové proteiny typ I), kyselina askorbová, stearan hořečnatý, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, hydroxyprolin, oxid titaničitý, kyselina hyaluronová, nativní kolagen typ II.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen pro děti do 3 let věku. Obsahuje rybí produkty (alergen) – nevhodné pro osoby citlivé na rybí produkty. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí!

 

Parametry
Značka Klokan
Forma Kapsle
Věk dítěte od 3 let
EAN 621629902539