Barny´s Sioux MSM 600 g + dárek zdarma

50117168

Doplněk stravy

Skladem u dodavatele

579

Cena za 100 g: 97 Kč

O produktu

Limitovaná dárková edice Sioux MSM + kapsle Herpenorm s obsahem aminokyseliny l-lysinu a zinkem. Zinek přispívá k udržení dobrého stavu kostí, pokožky, vlasů a nehtů a podporuje správnou funkci imunitního systému.

Koňská síla pro Vaše klouby

Barnys Sioux MSM je doplněk stravy pro klouby a celý pohybový aparát. Unikátní receptura obsahuje MSM Lignisul, který je zdrojem organicky vázané síry a patentované kolageny Collyss a Cartidyss. Obohaceno o vitamin C, který je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách. Barnys Sioux MSM je vhodný pro všechny generace a velmi účinný i u seniorů ve vysokém věku. Balení 600 g Vám vystačí na 6měsíční užívání.

Dávkování

Sioux MSM: 1x denně 1 odměrka prášku. Rozpusťte ve vodě a užívejte nejlépe ráno během snídaně. Herpenorm: 2x denně 1 kapsle nejlépe nalačno.

Složení

Sioux MSM: MSM Lignisul® (methylsulfonylmethan) – zdroj organicky vázané síry, vitamin C (Nutra-C®, 20 % RHP*) 16 mg, kolagen typ I Collyss® 90% (kolagenní proteiny z ryb), kolagen typ II Cartidyss® 60% (kolagenní proteiny z ryb – rejnoků). Obsah aktivních látek v denní dávce (1 odměrka – 3,2 g): MSM Lignisul® (methylsulfonylmethan) 99,9 % 3 154 mg; vitamin C (Nutra-C®) 16 mg (20 % RHP)*; kolagen typ I v nejvyšší kvalitě zn, Collyss® 9 mg; kolagen typ II v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss® 6 mg.  *RHP = referenční hodnota příjmu

Herpenorm: Aktivní látky (1 kapsle 0,6 g): L-lysin HCl 475 mg, zinek 2,6 mg (26 % RHP). Složení v denní dávce (2 kapsle): L-lysin HCl 950 mg, želatina, zinek (glukonan zinečnatý, 52 % RHP) 5,2 mg, emulgátor (stearan hořečnatý), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (oxid křemičitý), barvivo (oxid titaničitý). RHP – referenční hodnota příjmu.

Upozornění

Sioux MSM: Nepřekračujte doporučené dávkování. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Herpenorm: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!