Belathena oblíbený set 4 páry polštářků + 4 masky

Kosmetika

Skladem na e-shopu

2990 ušetříte 360 Kč

Původní cena 3350 Kč, sleva 11%

O produktu

Komplexní anti-aging péče o pleť: Hydrogelová maska s beta-glukanem a zvýšeným obsahem hyaluronové kyseliny + Polštářky Fill us Patch pro péči o okolí očí. Výsledkem působení přípravků je hydratovaná a pružná pleť. Opakovaným používáním dochází k vyhlazení vrásek. Set obsahuje komplexní kúru v délce 1 měsíce.

  • Hydrogelová maska s beta-glukanem a zvýšeným obsahem hyaluronové kyseliny: Liftingová maska Belathena je určena na vysušenou a unavenou pleť a na citlivou pleť s vráskami. Sluneční paprsky nám působí radost, naše pleť však sluněním ztrácí vláhu a svěžest. Stejně tak při pobytu v klimatizovaných prostorách nebo vlivem stresu. Aby nestrádala dopřejte jí péči, kterou vyrovnáte svůj dluh. Beta-glukan, aplikovaný na pokožku, působí na pleť chladivým a silně zklidňujícím účinkem, kyselina hyaluronová pokožku silně hydratuje a kolagen podporuje liftingový efekt pro vráskám.

  • Fill us Patch s kyselinou hyaluronovou jsou jediným kosmetickým přípravkem pro noční mezoterapii vrásek v okolí očí a úst, a to v pohodlí Vašeho domova. Aplikace je neinvazivní a nebolestivá. Tvar mikrojehliček umožňuje průnik HA do hlubších vrstev pokožky a tím zajišťuje vysoký stupeň hydratace.

Povrch Belathena polštářků je tvořen unikátními mikrojehličkami

  • mikrojehličky jsou tvořeny zesíťovanou Hyaluronovou kyselinou (HA)
  • tvar mikrojehliček umožňuje průnik HA do hlubších vrstev pokožky
  • zesíťování HA prodlužuje výsledný estetický efekt

Složení

Hydrogelová maska: Betaglukan, kyselina hyaluronová, hydrolyzovaný kolagen, voda, glycerin, antibakteriální látky používané v dětské kosmetice a další podpůrné látky.

Fill us Patch: Čistá Hyaluronová kyselina 35 mg ve tvaru mikro-jehliček v jednom polštářku.

Použití

Hydrogelová maska: Očistěte pleť a přiložte masku na obličej kteroukoli stranou. Maska je rozdělena na dvě poloviny, nejdříve naneste horní část masky, poté dolní. Pleťová maska dokonale přilne a vytvoří „druhou kůži“. Nechte působit 20-40 minut, pak masku odstraňte. Doporučujeme masku používat pravidelně, nejlépe 1x týdně.

Fill us Patch: Polštářek přiložte na jakoukoli část obličeje, například pokožku pod očima, vně očních koutků, koutky úst, oblast mezi očima. Po přiložení polštářku na pleť jemně přitiskněte prsty na jeho střed. Polštářek nechte působit přes noc, alespoň 5 hodin. Aplikace je možná i během dne.

Upozornění

Nepoužívejte v místech výskytu akné, na otevřené rány, v místech zánětu nebo na podrážděnou pleť. Polštářky Fill Us Patch: Buďte opatrní, pokud je Vaše pleť citlivá na náplasti nebo obklady. Při prvním použití se mohou objevit známky podráždění. Měly by vymizet během 5-10 minut. Masky: Je-li pleť po použití zarudlá, oteklá nebo svědí - masku dále nepoužívejte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.