Pharma Activ Beta Glukan Forte 60 kapslí + Colostrum 60 kapslí + Sibiřská jedle 50 ml dárkový set + dárek batoh

50108406

Doplněk stravy

3 za 2

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Vánoční sada firmy Pharma Activ pro imunitu během náročnějších období obsahuje přípravky Beta Glukan Forte s vitaminem C a zinkem, Olej ze sibiřské jedle a Colostrum. Navíc jako dárek batoh.

  • Beta Glukan Forte 60 kapslí dodává organismu přírodní polysacharid beta glukan, vitamin C a zinek. Vitamin C a zinekpřispívají ke správné funkci imunitního systému a chrání buňky před oxidativním stresem.
  • Olej ze sibiřské jedle 50 ml příznivě působí na správnou funkci horních cest dýchacích a imunitního systému. Je spolehlivým spojencem v obdobích střídání počasí, která nepříznivě ovlivňují naše zdraví. Olej pochází z mladých výhonků sibiřské jedle bělokoré, která roste pouze na ekologicky čistém území Sibiře. Získává se výhradně přírodní metodou, která je založena na destilaci vodní parou, a díky tomu jsou v něm zachovány všechny cenné léčivé složky, včetně fytoncidů. Tento olej má největší obsah bornylacetátu (38%), jehož množství určuje kvalitu přípravku.
  • Colostrum 60 kapslí obsahuje kolostrum z kravského mléka. Je zdrojem bílkovin (60 % sloučenin bílkovin a 19 % imunoglobulinu G).

Dávkování:

Beta Glukan Forte: Dospělí užívají 1 kapsli 1-2x denně před jídlem. Zapijte sklenicí vody.

Sibiřská jedle: Dospělí užívají 1-5 kapek na lžičce šťávy nebo medu 1x denně. Maximální denní dávka je 5 kapek (tj. 250 mg).

Colostrum: Dospělí a děti od 3 let užívají 1 kapsli 3x denně. Zapijte sklenicí vody. K příznivému vlivu deklarovaného účinku dochází v případě užití 3 kapslí denně.

Složení:

Beta Glukan Forte: Beta-glukan 1,3/1,6D 340 mg, vitamin C 60 mg (75%)*, zinek 9 mg (90%)*, želatina ve dvou kapslích.

* ……………   % referenční hodnoty příjmu.

Sibiřská jedle: 100% olej ze sibiřské jedle bělokoré (Abies sibirica) s obsahem min. 20 % bornylacetátu.

Colostrum: 630 mg colostra (v tom min. 120 mg imunoglobulinu G, min. 378 mg bílkovin) ve 3 kapslích. Colostrum v prášku (čisté sušené kravské mlezivo z prvního kravského mléka) standardizované na obsah min. 19% Imunoglobulinu G a 60% bílkovinových sloučenin, kukuřičný škrob, želatina (složení obalu kapsle), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý).

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

BATOH JE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH, ALE VÝBĚR BARVY NELZE OVLIVNIT!