Pharma Activ Beta Glukan Forte 1+1 60 kapslí + Cranvita 500 ml

Doplněk stravy

Zvýhodněné balení: Pharma Activ Beta Glukan Forte s obsahem vitaminu C a zinku pro podporu imunity + Cranvita, šetrně zpracovaná brusinková šťáva.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114732

Zvýhodněné balení: Pharma Activ Beta Glukan Forte s obsahem vitaminu C a zinku pro podporu imunity + Cranvita, šetrně zpracovaná brusinková šťáva s výtažkem z petržele bez přidaných cukrů.

  • Beta Glukan Forte: Podpořte svou imunitu v období oslabení organizmu nebo když čelíte zvýšené psychické či fyzické zátěži. Doplněk stravy Beta Glukan Forte poskytuje ke každodenní stravě dávku beta glukanu, vitamín C a zinek. Vitamín C a zinek mají příznivý vliv na správnou funkci imunitního systému. Napomáhají k ochraně buněk před oxidačním stresem. Výhodný set 1+1.
  • Cranvita je brusinková šťáva s extraktem z kořene petržele. Je získávána lisováním čerstvých plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon). Moderní metodou pasterizace je dosaženo zachování vlastností čerstvé šťávy z brusinek. Přidaný výtažek z kořene petržele zahradní (Petroselinum sativum) obsahuje silici, která má močopudné účinky. Šťáva není doslazovaná, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Dávkování

Beta Glukan Forte: 1 kapsle 1-2x denně před jídlem. Zapijte sklenicí vody.

Cranvita: Dospělí: 30 ml (2 lžíce) denně. Děti od 3 let: 15 ml (1 lžíce) denně. Před použitím protřepejte.

Složení

Beta Glukan Forte: Yestimun® beta-glukan 1,3/1,6 D, želatina (obal kapsle), kyselina L-askorbová (vitamín C), citrát zinečnatý (zinek). Doporučená denní dávka 2 kapsle obsahuje: beta-glukan 1,3/1,6D 340 mg, vitamín C 60 mg (75 %)*, zinek 9 mg (90 %)*.* % referenční hodnoty příjmu.

Cranvita denní dávka 30 ml: šťáva z plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon) 29,82 ml, výtažek z kořene petržele zahradní (Petroselinum sativum)* 180 mg. Vyrobeno ze zahuštěné šťávy.

Upozornění

Beta Glukan Forte: Není určeno pro děti. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívejte při přecitlivělosti na některou z látek ve složení produktu.

Cranvita: Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívejte při přecitlivělosti na některou z látek ve složení produktu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.