Drogerie

Bio d Aviváž extra koncentrát s vůní levandule 5 l

Značka: BIO D
5.0

Přírodní koncentrovanou aviváž s vůní levandule od Bio d používejte do pračky i při ručním mytí. Chrání a zjemňuje vlákna. Můžete ji přidat i k jemným materiálům.

Velikost balení
Skladem na e-shopu
575
Doprava zdarma

O produktu: Bio d Aviváž extra koncentrát s vůní levandule 5 l

50095219

Úvod

Přírodní univerzální koncentrovanou aviváž s příjemnou vůní levandule od Bio d můžete použít k praní v pračce i na ruční praní. Je šetrná i k jemným materiálům. Ideální na kašmír či hedvábí. Chrání vlákna, zanechává prádlo hebké, usnadňuje žehlení. Obsahuje přírodní soli a rostlinné kyseliny. Svým složeném je bezpečná pro septik a domácí čističky vod.

Netestováno na zvířatech

Přípravek je hypoalergenní a vhodný i pro citlivou pokožku a děti. Není testován na zvířatech a neobsahuje žádné živočišné složky. Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation. Výrobky Bio-D neobsahují fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené. 

Hlavní vlastnosti:

  • aviváž s vůní levandule
  • hypoalergenní složení
  • až 166 pracích dávek

Použití

Dávkování: Vždy dodržujte pokyny na štítku oděvu.
Pračka: Nalijte 30 ml aviváže do dávkovače pračky.
Ruční praní: Nalijte 30 ml aviváže do prací nádoby. Nechte prádlo nasáknout a pak důkladě vymáchejte v čisté vodě.


Upozornění

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

H316 Způsobuje mírné podráždění kůže.

Pokyny pro bezpečné zacházení: P305 + P351 + P338

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou‐li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává‐li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.


O značce

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly jsou 100% recyklovatelné.

Značka získala ocenění Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.