Bio d Univerzální čistič s dezinfekcí mandarinka 500 ml

Drogerie

Značka: BIO D
Univerzální čistič s dezinfekcí a vůní mandarinky od firmy Bio d perfektně vyčistí, odmastí a vydezinfikuje všechny povrchy. Veganské složení.
Při nákupu 3 kusů sleva 20 % Při nákupu 3 kusů vybraných produktů značky Bio d v libovolné kombinaci získáte slevu 20 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
149

O produktu

50143837

Univerzální čistič s dezinfekcí a vůní mandarinky od firmy Bio d perfektně vyčistí, odmastí a vydezinfikuje všechny povrchy. Síla čističe vychází z přírodních tenzidů, zejména kyseliny citronové a kyseliny mléčné, která se vyrábí z fermentované kukuřice (geneticky nemodifikované). Příjemná vůně mandarinky navíc příjemně provoní celý byt.  Jeho složení je bezpečné pro septik a domácí čističky vod. Obaly vyrobené ze 100% recyklovaných materiálů podporují udržitelnou domácnost. Veganské složení.

Hlavní vlastnosti:

  • univerzální čistič s dezinfekčním účinkem
  • odstraňuje 99,9 % bakterií
  • přírodní produkt pro udržitelnou domácnost

Použití

Použijte na všechny tvrdé povrchy – jednoduše nastříkejte a po 60 sekundách setřete čistým vlhkým hadříkem.

Upozornění

H320 Způsobuje podráždění očí. H316 Způsobuje mírné podráždění kůže. Pokyny pro bezpečné zacházení: P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou‐li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává‐li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje Limonen - může vyvolat alergickou reakci.

O značce

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly jsou 100% recyklovatelné.

Značka získala ocenění Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.