Bioaktivní C.L.A.Booster cps.80

50001296

Doplněk stravy

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Bioaktivní C.L.A. Booster obsahuje přirozeně se vyskytující mastnou kyselinu CLA, která se nachází v mase přežvýkavců (krávy, ovce a další) a v jejich mléčných produktech. Další aktivní složkou je výtažek ze zeleného čaje s látkou EGCG (epigalokatechin galát). Zelený čaj podporuje metabolizmus tím, že zvyšuje spalování tuků.


Každá kapsle Bioaktivní C.L.A. Booster obsahuje 525 mg CLA a 250 mg výtažku ze zeleného čaje. Přípravek mohou užívat také děti od 3 let.

Složení v 1 kapsli:
konjugovaná kyselina linolová (CLA) 525 mg, výtažek ze zeleného čaje 250 mg

Obsah v 1 kapsli:   % denní doporučené dávky v 1 kapsli:
konjugovaná linolová kyselina 525 mg není stanovena
výtažek ze zeleného čaje 250 mg není stanovena


Dávkování:
Dospělí 2-6 kapslí za den, děti od 10 let 2 kapsle 1-2x  za den, děti od 3 do 10 let 1 kapsle 1-2x za den. Přípravek mohou užívat těhotné a kojící ženy. Kapsle užívat během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Doporučuje se v návaznosti na aktivní pohyb a úpravu dietního režimu. Doporučená doba aktivní činnosti je nejméně 30 minut denně.

Složení:

aktivní složky: mastné kyseliny z oleje ze semen světlice barvířské, extrakt ze zeleného čaje, obal kapsle: želatina, zvlhčující látky: glycerol (E 422), purifikovaná voda, barvivo: amoniakový karamel (E 150c), protispékavá látka: oxid křemičitý (E 551)


Uskladnění:
Uchovávejte při pokojové teplotě (15–25 °C, nikoli v lednici), mimo dosah přímého slunečního světla. Obsah kapslí se může při nízké teplotě zakalit (podobně jako olivový olej uložený na chladném místě). Ukládejte mimo dosah dětí!
Doba minimální trvanlivosti je uvedena na boční straně obalu.

Balení:
80 kapslí

Zdroj: www.pharmanord.cz