Bioaktivní Kalcium+D3+K tbl.60

Doplněk stravy

Vápník a vitamin D pomáhají k udržování normálního stavu kostí a zubů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50001317

Pro silné kosti a zuby

Vápník a vitamin D pomáhají k udržování normálního stavu kostí a zubů u dospělých, stejně jako přispívají k normálnímu růstu kostí u dětí. Dostatečný denní příjem vápníku je důležitý pro mladší dospělé osoby, aby si vybudovaly silné kosti. Starším dospělým, zejména ženám po menopauze, pomáhá dostatečný příjem vápníku potlačovat ztrátu kostní hmoty, která se objevuje v pozdějším věku.

Bioaktivní Kalcium+D3+K obsahuje vysoké procento elementárního vápníku v lehce vstřebatelné formě. Vitamin K přispívá k udržování stavu kostí a k normální srážlivosti krve. Vitamin D také pomáhá ke vstřebávání vápníku a fosforu a k udržování normální hladiny vápníku v krvi.

Složení v 1 tabletě:
vápník 500 mg, vitamin K 35 µg, vitamin D3 5 µg

Obsah v 1 tabletě: % doporučené denní dávky v 1 tabletě:
vápník500 mg63%
vitamin K35 µg47%
vitamin D35 µg100%

Složení: minerální látka: uhličitan vápenatý, sladidlo: sorbitol (E 420), protispékavá látka: polyvinylpyrrolidon (E 1201), sladidlo: xylitol (E 967), lešticí látka: hyproxypropylmethyl celulóza (E 464), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin (E 470b), dochucovadlo: peprmintový prášek, zpevňující látka: oxid křemičitý (E 551), vitaminy: cholekalciferol (vitamin D3), fytomenadion (vitamin K)

Dávkování:
Dospělí 1-2 tablety za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tablety lze rozžvýkat nebo polykat celé, nejlépe před spaním. Vhodné kombinovat s přípravkem Bioaktivní Magnézium. Není určeno pro děti do 12 let. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Uskladnění:
Uchovávejte při pokojové teplotě (15-25 °C) mimo dosah přímého slunečního světla. Ukládejte mimo dosah dětí! Doba minimální trvanlivosti je uvedena na boční straně obalu.

Balení:
60 tablet

Zdroj: www.pharmanord.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.