Bioaktivní Karoten 9 mg rodinné balení 90 kapslí

Doplněk stravy

Bioaktivní Karoten obsahuje čistý beta-karoten, který je prekurzorem vitaminu A. Ten je důležitý pro vaši pokožku a zrak. Nyní v rodinném balení 90 kapslí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50001323

Bioaktivní Karoten je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje čistý beta-karoten odpovídající 1500 μg vitaminu A. Vyrábí se míšením beta-karotenu s olejovým základem, který udržuje účinnou látku stabilní a zvyšuje její biologickou dostupnost.

Beta-karoten patří do skupiny žlutých a červených rostlinných složek s barevným efektem. Je tou látkou, která dodává oranžovou barvu například mrkvi. Je to rovněž provitamin, který se přeměňuje na vitamin A v množství, které tělo potřebuje.

Vitamin A

  • Napomáhá normálnímu buněčnému dělení.
  • Je nezbytný pro normální funkci imunitního systému.
  • Přispívá k udržení normálního stavu pokožky a zraku.

Dávkování:

Dospělí a děti od 12 let užívají 1-2 kapsle za den, děti od 3 let užívají 1 kapsli ob den. Kapsle užívejte celé, po jídle.

Složení:

Sójový olej, želatina, hydrogenovaný sójový olej (částečně hydrogenovaný), glycerol (E 422), beta-karoten, oxid křemičitý (E 551).

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno dětem do 3 let. Nevhodné pro těhotné ženy. Přípravek mohou užívat kojící ženy. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Nevhodné pro kuřáky! Toto upozornění se zakládá na výzkumech, které ukazují, že vysoká dávka beta-karotenu může u silných kuřáků zvýšit riziko rakoviny plic.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.