Bioaktivní Q10 Super 30 mg 60 kapslí + 50 % EXTRA

Doplněk stravy

Kapsle s obsahem koenzymu Q10 a vitaminu B2, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50113414

Koenzym Q10 je nezbytnou součástí každé buňky lidského těla. Během biochemických reakcí v buněčných mitochondriích se účastní procesu přenosu a získávání energie, která je pro život nezbytná. Nejvíce koenzymu Q10 se vyskytuje v orgánech s vysokými požadavky na energii, jako jsou srdce, plíce a játra. S přibývajícím věkem jeho produkce klesá, a proto je vhodné koenzym Q10 doplňovat v potravě.

Přípravek Bioaktivní Q10 Super 30 mg obsahuje koenzym Q10 v rostlinném oleji s velmi vysokou biologickou dostupností. Je shodný s koenzymem Q10, který se tvoří v těle (je tělu identický). Koenzym Q10 je v přípravku doplněn o vitamin B2, který příznivě ovlivňuje energetický metabolismus a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.


Dávkování

Dospělí a děti od 12 let věku užívají 1-2 kapsle za den. Kapsle se užívají celé, během jídla.

Složení

Koenzym Q10 30 mg, vitamin B2 1,4 mg v jedné kapsli.

Plnidlo: sójový olej, obal kapsle: želatina, plnidlo: směs hydrogenovaných sójových olejů, zvlhčující látka: glycerol (E 422), aktivní látka: koenzym Q10 (ubiquinon), zvlhčující látka: purifikovaná voda,
 antioxidant: d-alfa-tokoferol 1300 IU/g (E 307), vitamin: riboflavin (E 101), zahušťovadlo: oxid křemičitý (E 551), barvivo: oxidy železa (E 172), barvivo: riboflavin (E 101).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno dětem do 12 let věku. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.