Bioaktivní SelenoPrecise 60 tablet

Doplněk stravy

Selen napomáhá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk těla před oxidačním stresem. Přispívá také k normální činnosti štítné žlázy, k normální tvorbě spermií a k péči o vlasy a nehty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50001346

Pro váš imunitní systém

SelenoPrecise je patentovaný* selenový preparát s velmi dobře zdokumentovanými kvasnicemi s organickým selenem, který napomáhá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk těla před oxidačním stresem. Selen přispívá k normální činnosti štítné žlázy, k normální tvorbě spermií a k péči o vlasy a nehty.

 

Bioaktivní SelenoPrecise obsahuje v každé tabletě 50 μg selenu ve vysoce vstřebatelné organické formě, kterou vyrábí Pharma Nord v Dánsku a která byla použita ve více než 40 vědeckých studiích. SelenoPrecise obsahuje přes 30 organicky vázaných sloučenin selenu včetně l-selenomethioninu. Tento přípravek je unikátní v tom, že může doložit velmi vysoký stupeň biologické dostupnosti (88,7 %) a stabilní kvalitu.


(* EP Patent No. 1 478 732 B1)

Složení v 1 tabletě:
selen 50 μg

Obsah v 1 tabletě:   % doporučené denní dávky:
selen 50 µg 91%

Dávkování:
Dospělí 1-2 tablety za den, děti od 12 let 1 tableta za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tablety užívat během jídla. Není určeno dětem do 12 let. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Uskladnění:
Uchovávejte při pokojové teplotě (15-25 °C). Ukládejte mimo dosah dětí!
Doba minimální trvanlivosti je uvedena na boční straně obalu.

Složení:
plnidlo: mikrokrystalická celulóza (E 460), minerální látka: kvasnice se selenem (SelenoPrecise®* yeast), zpevňující látka: oxid křemičiý (E 551), lešticí látky: hydroxypropylmethyl celulóza (E 464), talek (E 553b), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin (E 470b), barvivo: oxid titaničitý (E 171)

Balení:
60 tablet

Zdroj: www.pharmanord.cz


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.