Bioalis Kozí kolostrum 120 kapslí

Doplněk stravy

Značka: BIOALIS
Bioalis kozí kolostrum je bohatým zdrojem aktivních látek, které pocházejí přímo z přírody.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Bioalis Kozí kolostrum 120 kapslí

50097079

Protože patříme mezi savce, nabízí se nám možnost využít tento přírodní doplněk stravy i pro svůj organismus. Kozí kolostrum totiž obsahuje vysoké množství aktivních látek, které jsou zcela přirozeného původu. Jednotlivé složky a jejich množství však nikdy nemohou vyjádřit sílu kolostra jako celku.

Šest základních složek kozího kolostra Bioalis:

  • Bílkoviny
  • Tuky
  • Laktóza
  • IgG
  • IgA
  • IgM

Dále zde najdeme IGF-1, cytokiny, laktoferin, imunitní faktor PRP a další cenné látky.

Jak pečuje Bioalis o kvalitu?

Jak již bylo řečeno, Bioalis kozí kolostrum je odebíráno v době, kdy jde o ryzí mlezivo (0 až 12 hodin po porodu). Zpracováno je šetrnou technologií sušením mrazem a u francouzského výrobce s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Francouzský původ navíc zvyšuje kvalitu i čistým prostředím a kvalitou pastvin. Kozy, od nichž kolostrum pochází, jsou chovány v ekologicky šetrných podmínkách, bez umělých hnojiv, pesticidů a přidaných hormonů.

Složení:

Každá kapsle obsahuje cca 260 mg 100% kozího kolostra v enterosolventním rostlinném obalu, který se rozpustí až ve střevě a tím výrazně zvyšuje celkovou účinnost. Jedná se čistě rostlinný obal, který je vhodný i pro vegetariány.

Dávkování:

Dávkování dospělí: 4 kapsle denně. Dávkování děti od 3 let: 2 kapsle denně. Přípravek lze užívat trvale. Užívejte ráno na lačno a večer před spaním. Zapíjejte vlažnou vodou či jiným vlažným nápojem. Horká tekutina ničí aktivní látky. Pro lepší poživatelnost lze kapsle vysypat.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Kozí kolostrum nesmí konzumovat lidé s nesnášenlivostí na kozí mléko a kozí kolostrum. O podávání těhotným a kojícím ženám by měl rozhodnout vždy lékař. Tobolky Bioalis kozí kolostrum je nutné uchovávat na tmavém a chladném místě (po otevření nejlépe v chladničce do 8 °C).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.