BIODERMA Photoderm BRONZ olej SPF30 200 ml

Kosmetika

Značka: BIODERMA
5.0
Opalovací suchý olej BIODERMA Photoderm Bronz stimuluje přirozený biologický proces opálení. Poskytuje vysokou ochranu SPF 30 před UVA a UVB zářením.
Akce 3 za 2 Při nákupu 3 produktů značky BIODERMA produktové řady Photoderm v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 11. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
679

O produktu: BIODERMA Photoderm BRONZ olej SPF30 200 ml

50135171

Opalovací suchý olej BIODERMA Photoderm Bronz podporuje přirozený biologický proces opálení a udržuje svěží a hydratovanou pokožku. Přípravek s SPF30 poskytuje vysokou ochranu před UVA a UVB zářením. V kombinaci s patentem Buněčné Bioochrany™ chrání pokožku před poškozením a napomáhá její regeneraci. Olej prodlužuje opálení do bronzova. Snadno se nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává po sobě mastný film. Má velmi lehkou texturu. Hypoalergenní složení, vhodné také na citlivou pokožku. Olej je jemně parfemován a po aplikaci svěže voní. 

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje vysokou ochranu před UV zářením
  • podporuje opálení do bronzova
  • nezanechává na pokožce mastný film
  • hypoalergenní složení
  • vhodné i na citlivou pokožku

Složení

Patent Buněčné Bioochrany™ - zvyšuje obranyschopnost pokožky. Komplex Bronz -  Stimuluje, zintenzivňuje a prodlužuje přirozené opálení. Poskytuje pokožce vše, co potřebuje, aby se opálila i při malém množství UV záření. Zároveň přirozeně chrání pokožku a snižuje riziko poškození buněk UV zářením.

Použití

Rovnoměrně aplikujte na celé tělo. Možné je olej aplikovat i na mokrou pokožku. Aplikaci je nutné pravidelně opakovat po koupání, otření a sportu.

Upozornění

Nepobývejte vy ani vaše děti na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým ochranným faktorem totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.