BIODERMA Sébium Global Cover 30 ml + 2 g

Kosmetika

Značka: BIODERMA
BIODERMA Sébium Global Cover pomáhá redukovat pupínky a černé tečky, zajišťuje 12hodinový krycí a zmatňující efekt a sjednocuje odstín pleti.
495

O produktu: BIODERMA Sébium Global Cover 30 ml + 2 g

50098660

BIODERMA Sébium Global Cover bojuje proti akné a zároveň kryje nedokonalosti a sjednocuje pleť. Praktické balení obsahuje víčko se zrcátkem a zeleným korektorem, který pomáhá zakrýt zarudlá místa. Tuba pak ukrývá tónovaný krém Global, který působí na všechny příčiny vzniku akné. Krém pleť rovněž zklidňuje, hydratuje a vyhlazuje. Díky 100% minerálním pigmentům a pudrům bude Vaše pleť nádherně sjednocená s pocitem naprostého komfortu. Univerzální odstín nahrazuje používání dalšího make-upu. Obsahuje svěží parfemaci. Testováno pod dohledem dermatologů.

Výsledek:

  • pomáhá redukovat pupínky a černé tečky
  • zajišťuje 12hodinový krycí a zmatňující efekt
  • sjednocuje odstín pleti
  • hydratuje a zklidňuje pleť
  • nekomedogenní

Složení

Sébium Global Cover působí u zdroje pupínku díky technologii Fluidactiv™ Patent + Bakuchiol. Tato technologie vyrovnává složení a množství kožního mazu, trvale obnovuje přirozenou hydratační funkci pleti a předchází vzniku nových pupínku.

Použití

Na očištěnou pleť nejprve aplikujte zelený odstín na překrytí nedokonalostí. Potom použijte univerzální odstín na tónování celé pleti.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.