BIODERMA Sensibio AR Krém 40 ml

Kosmetika

Značka: BIODERMA
BIODERMA Sensibio AR Krém okamžitě redukuje začervenání, pocity pálení, minimalizuje rozšířené žilky a zklidňuje. Zároveň chrání pleť před vnějšími vlivy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
395

O produktu

50001421

BIODERMA Sensibio AR Krém okamžitě redukuje začervenání, pocity pálení, minimalizuje rozšířené žilky a zklidňuje. Díky patentu ROSACTIV™ trvale a dlouhodobě působí proti přechodnému a intenzivnímu zarudnutí i proti zarudnutí trvalému. Problémová pokožka se začervenáním je často tenká, křehká, suchá a citlivá. Aktivní obnovení a zvlhčující složky obsažené v přípravku Sensibio AR ji chrání před vnějšími vlivy. Má velmi příjemnou, lehkou krémovou texturu, což zaručuje příjemné a optimální nanášení. Bez parfemace

Výsledek:

  • redukuje začervenání a předchází jeho vzniku
  • zklidňuje a snižuje citlivost pleti
  • hydratuje

Složení

Sensibio AR je složený z výborně tolerovaných aktivních složek bez parfemace, a je proto zárukou vynikající tolerance.

  • patent Rosactiv™ – působí na hlavní faktory způsobující diletaci
  • allantoin – zklidňuje a regeneruje
  • glycerin a xylitol

Použití

Jednou nebo dvakrát denně naneste přípravek na vyčištěnou (nejlépe pomocí Sensibio H2O AR) a jemně osušenou pokožku. V letních měsících ideálně kombinujte s krémem Photoderm AR SPF 50+. Sensibio AR je velmi dobrým podkladem pro make-up. V případě intenzivního pálení, je možné přípravek Sensibio AR aplikovat spolu s přípravkem Sensibio Forte, určeným na okamžité zklidnění.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.