BIODERMA Sensibio Light Krém 40 ml

Kosmetika

Značka: BIODERMA
BIODERMA Sensibio Light krém s lehkou texturu zmírňuje pocity pálení a pnutí, poskytuje okamžitou úlevu, hydratuje a obnovuje kožní bariéru.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
395

O produktu

50029692

Každodenní pomocník v péči o citlivou pleť. To je BIODERMA Sensibio Light krém, který zmírňuje pocity pálení, pnutí a poskytuje okamžitou úlevu. Hydratuje pokožku a obnovuje kožní bariéru. Díky patentu Toléridine™ pokožku zklidňuje a zvyšuje její toleranci k okolním podnětům. Ta se stává odolnější, lépe chráněná před vnějšími vlivy a méně reaktivní. Krém má lehkou texturu, která se snadno vstřebává a zanechává pokožku jemnou a pružnou. Obsahuje aktivní složky, které prošly přísným výběrem. Neobsahuje konzervační látky a parfém, a je proto zárukou optimální tolerance. Tvoří vynikající základ pod make-up.

Výsledek:

  • snižuje citlivost pleti
  • zajišťuje pocit úlevy
  • zklidňuje a hydratuje

Složení

Patentovaná technologie Toleridine™, která snižuje reaktivitu pokožky a zvyšuje její práh tolerance.

Použití

Jednou nebo dvakrát denně naneste Sensibio Light krém na krk, dekolt a tvář. Předtím tyto partie očistěte vodou Sensibio H2O nebo Sensibio Čistícím mlékem. Aby byly účinky optimální, jako doplňkovou péči doporučujeme používat Sensibio Masku, určenou na hydrataci a zklidnění.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.