BIODERMA White Objective H2O micelární roztok 200 ml

Kosmetika

Značka: BIODERMA
Zesvětlující micelární roztok, který respektuje citlivou pokožku, není potřeba oplachovat a používá se na denní čištění a odstraňování make-upu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50040018

White Objective H2O, micelární roztok s patentovaným komplexem W.O.® je zesvětlující čistící výrobek, který není potřeba oplachovat a je zvlášť vyrobený tak, aby respektoval i tu nejcitlivější pokožku.

Novinka od společnosti BIODERMA, patent W.O.®, ovlivňuje hlavní mechanizmus, který způsobuje pigmentaci pokožky. Originální podstata tohoto útoku proti více místům zajišťuje optimální zesvětlování a preventivní účinek.

White Objective H2O dokonale čistí pokožku a odstraňuje make-up z tváře a očí. Micely, které obsahuje, v průběhu jediného kroku (není potřebné žádné oplachování) efektivně vytvarují z nečistot mikroemulze.

Přípravek White Objective H2O předchází pocitům podráždění často způsobovaným čištěním a optimalizuje zesvětlující účinek řady White Objective.

White Objective H2O zaručuje výbornou kožní toleranci.

Návod:
Vatový tampón namočte do přípravku White Objective H2O. Očištěte tvář a oči. Aplikaci opakujte až do té doby, dokud tampón nezůstane po použití dokonale čistý.
Pokožku jemně poklepejte, aby vyschla.
Přípravek White Objective H2O používejte ráno a večer.

Složení:
WATER (AQUA), PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, POLYSORBATE 20, LYSINE AZELATE, ANDROGRAPHIS PANICULATA LEAF EXTRACT, HEXAPEPTIDE-2, RHAMNOSE, MANNITOL, XYLITOL, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, DIPROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CETRIMONIUM BROMIDE, BUTYLENE GLYCOL, DISODIUM EDTA.

Balení:
200 ml

Zdroj: www.bioderma.com/cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.