BIOKAP Spray Touch Up Blond krycí sprej 75 ml

Kosmetika

Značka: BIOKAP
BIOKAP Nutricolor Delicato Spray Touch Up přírodní sprej na vlasy, který dokonale kryje šediny a odrosty a zároveň dodává vlasům potřebnou hydrataci.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
355

O produktu

50113887

Dopřejte si přírodní sprej na vlasy, který dokonale kryje šediny a odrosty a zároveň dodává vlasům potřebnou hydrataci. BIOKAP Nutricolor Delicato Spray Touch Up Černá zakryje odrosty šetrnou a rovnoměrnou barvou ve spreji a během chvilky můžete bez obav vyrazit do ulic bez obav o svůj účes. Velice snadno se nanáší, barva dobře kryje a drží, nezanechává stopy na pokožce ani na oděvu. Vydrží do prvního umytí šamponem. Sprej je obohacen také o panthenol, který dodává vlasům hydrataci a arganový olej, který zabraňuje jejich vysušování. 

Výsledek:

  • zaručené krytí šedin a odrostů 
  • přispívá k hydrataci a výživě vlasů 
  • zajišťuje snadné nanášení
  • nezanechává stopy na pokožce ani na oděvu

Složení

Přípravky Biokap obsahují 92 % přírodních surovin, BIO arganový olej a Tricorepair Complext tvořený rýžovými proteiny, derivátem z vrby, BIO arganovým olejem a lypophylickými ovocnými kyselinami.

Použití

Před použitím spray protřepejte a nastříkejte na vlasy z cca 15 cm vzdálenosti. Počkejte minutu a následně vlasy pročešte hřebenem.

O značce

Značka Biokap představuje vlasovou kosmetiku vyrobenou v Itálii rodinnou firmou Biosline, která na trhu působí již 30 let, a která patří mezi TOP 3 výrobce organických barev na vlasy v Itálii. Jedná se o kvalitní šetrné přípravky inspirované bohatstvím přírody a vyvinuté ve spolupráci s předními italskými univerzitami. Pěstování, sběr i následné zpracování podléhají certifikovanému kontrolnímu systému.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.