Biomin Carnosine PLUS 60 kapslí

Doplněk stravy

Doplněk stravy s karnozinem obohacený vitaminy C, D a E. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.
Skladem na e-shopu
899

Cena za 1 kus: 15 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50125094

Doplněk stravy s karnosinem obohacený vitaminy C, D a E. Karnosin je látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském organismu, především ve svalech, v srdci a mozku. S přibývajícím věkem však jeho tvorba klesá. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a stejně jako vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. Biomin Carnosine PLUS obsahuje denní dávku vitaminu D, který přispívá k udržení zdravých kostí. Přípravek je vhodný jak pro osoby psychicky i fyziky aktivní – manažery či sportovce, tak pro podporu organizmu žen a mužů vyšších věkových skupin. Neobsahuje lepek ani laktózu.

Hlavní vlastnosti:

  • vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • vitamin C přispívá ke správnému metabolismu pro tvorbu energie
  • vitamin C podporuje normální činnost nervové systému i normální psychickou činnost
  • vitamin D3 přispívá k udržení zdravých kostí 
  • vitamin D3 přispívá k normální hladině vápníku v krvi 
  • vitaminy C a D podporují fungování imunitního systému
  • vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem

Dávkování

1x denně 2 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Karnosin, vitamin C (askorban sodný), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin E (tokoferol acetát), tobolka rostlinného původu, bez přidání barviv. V jedné tobolce: Karnosin 300 mg, Vitamin C 15 mg, Vitamin D3 150 IU, Vitamín E 5 mg. Vyrobeno na Slovensku za podmínek GMP (Správná výrobní praxe).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.