Biomycosin 10 g

Hygienická pomůcka

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

BIOMYCOSIN- vhodný pro potlačení nepříznivého mikrobiálního osídlení ran kůže při proleženinách a bércových vředech a pro stimulaci jejich hojení.

Obsah balení: 1x10g

Aplikace: při potížích

Návod :
Do 250ml fyziologického roztoku o pokojové teplotě (převařená vody s 0,9%soli) vsypeme obsah Biomycosinu, důkladně protřepeme a necháme 5 minut aktivovat.
Injekční stříkačkou nasajeme 3x20ml (60ml) a smícháme je s jedním litrem vody pro oplachy okolí ran (nejlépe převařená voda, používáme nádobu pro oplachy, bez chemických zbytků)
Náchylná místa oplachujeme dle běžné praxe. Náchylná místa pokožky neosušujeme a necháme je přirozeně oschnout.
Oplachovou vodu vypustíme do odpadu. Aplikujeme při běžné ranní a večerní toaletě dva dny v kuse ( 4 aplikace z jednoho balení)
Za týden další dvoudenní kůra.
Za týden další dvoudenní kůra. Dále podle potřeby

Obklad:
Po aktivaci (viz bod 1.) namočíme tampon do vzniklého roztoku a přiložíme na okraje rány. Necháme působit po dobu noci
Roztok uchováme při pokojové teplotě do druhého dne a celý proces opakujeme. Zbylý roztok vylijeme. Za týden další dvoudenní
Kůra a dále dle potřeby.

Prevence:
Při příznacích před otevřením vředu postupujeme dle návodu pro oplachy. Po dobu 12 hodin od jednotlivé aplikace nepoužíváme žádné jiné desinfekční přípravky k ošetřování pokožky. V období mezi aplikacemi ( pět dní) , aby se tampon nepřilepoval k okolí rány
Natřeme povrch tamponu Biogamou a překrýváme bércový vřed

Upozornění:
Po dobu 12 hodin od jednotlivé koupele nepoužíváme žádné jiné desinfekční přípravky k ošetřování pokožky. Používáme nádoby pro oplachy zbavené chemikálií.

Zdroj: www.biopreparaty.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.