516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Biotter Exfoliační maska na chodidla 1 pár

Biotter Exfoliační maska na chodidla 1 pár

50103511
Kosmetika
129 Kč

BIOTTER Exfoliační maska na chodidla odstraňuje ztvrdlou a hrubou kůži na chodidlech, hydratuje a ponechává kůži hladkou a jemnou.

Podrobné informace o produktu

BIOTTER Exfoliační maska na chodidla je speciální kosmetický přípravek, který funguje na bázi napuštěných návleků na nohy. Složení je obohacené o aloe vera, extrakt z okurek, med, levandulový olej, kyselinu hyaluronovou a ovocné kyseliny. Po používání exfoliační masky budete mít kůži na chodidlech hydratovanou, jemnou bez mozolů a hrubé kůže.

Výsledek:

  • Hydratovaná kůže na chodidlech.
  • Hladká a jemná kůže na chodidlech.
  • Snadné použití pomocí napuštěných návleků na nohy.

Složení:

Aloe vera, extrakt z okurek, kyselina hyaluronová, med.

Použití:

Exfoliační masku (návleky) nasaďte na nohy a důkladně utěsněte. Můžete navléknout ještě ponožky. Nechte působit 60 - 90 minut. Poté masku sundejte a chodidla důkladně opláchněte. Efekt odstranění odumřelé kůže se projeví po 7-10 dnech. Proces odstraňování odumřelé kůže, kdy jsou chodidla měkká a hladká trvá a si 2 týdny. Exfoliační masku na chodidla používejte s odstupem 3 měsíců.

Upozornění:

Osoby s ekzémem, alergií, erytémem, poškozenou nebo citlivou kůží, děti mladší 12 let, těhotné ženy a diabetici nesmí používat tento produkt. Chraňte před dětmi. Produkt je určen pro jednorázové použití.

Parametry produktu

Značka Biotter Použiji na Chodidla
Forma Maska EAN 5908281935699

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.