Blendea Heřmánek olejové kapky 10 ml

Doplněk stravy

Značka: BLENDEA
Olejové kapky Blendea s obsahem heřmánku, který podporuje normální trávení a funkci dýchacího systému a přispívá k pozitivní náladě, relaxaci a spánku.
Skladem na e-shopu
309

Cena za 100 ml: 30 900 Kč

O produktu

50142606

Heřmánek lékařský patří mezi nejznámější a nejpopulárnější léčivé rostliny, jehož sílu znali už naši dávní předkové. Olejové kapky Blendea obsahují extrakt z Heřmánku pravého (Matricaria chamomilla) v kokosovém MCT oleji, který zajišťuje výbornou stabilitu a vstřebatelnost aktivních látek. Heřmánek podporuje normální trávení a funkci dýchacího systému včetně uvolnění dýchacích cest. Napomáhá udržet zdravý stav pokožky a přirozenou obranyschopnost. Podporuje kognitivní a duševní zdraví, pozitivní náladu, relaxaci a spánek.

Hlavní vlastnosti:

  • heřmánek podporuje normální trávení
  • napomáhá funkci dýchacího systému
  • podporuje relaxaci, klidný spánek a duševní zdraví

Blendea Heřmánek olejové kapky 10 ml2


Dávkování

10 kapek 1x denně před spaním.

Složení

10 ml obsahuje: kokosový MCT olej 9,9 ml, extrakt z Heřmánku pravého (Matricaria chamomilla) 100 mg.

Použití

Kapky můžete přidat do kávy, čaje, nebo jiných teplých nápojů, obohatit pokrmy o bylinkové příchutě nebo nakapat příslušný počet kapek na jazyk a vychutnat si čisté extrakty z bylinek.

Upozornění

Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.