BLESK Urobrusinal AKUT 15 tobolek

Doplněk stravy

Značka: BLESK
Kombinace extraktu z plodů kanadských brusinek, D-manosy, vitaminu C obohacená o extrakty břízy a kopřivy pro správnou funkci močových cest.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50113035

Zdravé močové cesty díky extraktům z kopřivy a břízy. BLESK Urobrusinal AKUT obsahuje vysokou dávku přírodního extraktu z plodů kanadských brusinek, D-manosu a vitamin C, který příznivě působí na imunitní systém. Obsažené extrakty břízy a kopřivy navíc příznivě ovlivňují funkci ledvin, močového měchýře a močové trubice. BLESK Urobrusinal AKUT doporučujeme při častém močení, při pálení a řezání při močení nebo při nutkavých pocitech na močení. Vhodné je zvýšit příjem tekutin! Přípravek je určen dospělým a dětem od 12 let.

  • kopřiva přispívá k vylučování vody z organismu a napomáhá normální činnosti ledvin
  • břízapřispívá k normální funkci močových cest-ledviny, k normálnímu trávení a detoxikaci
  • kanadské brusinky (Klikva velkoplodá) jsou bohatým zdrojem proanthokyanidinů
  • D-manosa je monosacharid, který se po požití prakticky nemetabolizuje, snadno se vstřebává do krve, odkud je filtrován ledvinami do moči

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let užívají 1 tobolku denně po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Extrakt z kanadských brusinek 500 mg, D-manosa 100 mg, extrakt z listu kopřivy 50 mg, extrakt z listu břízy 50 mg, vitamin C 80 mg v jedné tobolce.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 12 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte v případě alergie na některou z obsažených složek. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.