BlueM Ústní pěna 100 ml

Dentální hygiena

Značka: BLUEM
Ústní pěna s aktivním kyslíkem speciálně určená pro čištění a vyživení dásní a ústní sliznice. Využijete zejména na cestách. Nepotřebujete zubní kartáček ani vodu.
Skladem na e-shopu
409

O produktu

50117882

Snadná a rychlá ústní hygiena v pohybu. BlueM perorální pěna s obsahem aktivního kyslíku Vám zajistí, že zuby a dásně zůstanou zdravými. Využijete ji k péči o dásně i k dočištění ortodontických aparátů. Je ideální k čištění vyndavacích rovnátek, speciálních ústních chráničů a nosičů nebo zubních můstků a protéz, z kterých odstraňuje biofilm. Neobsahuje fluoridy a alkohol. Obsažený Xylitol a laktoferrin jsou důležité pro optimální péči o dutinu ústní. Jednoduché použití. Nepotřebujete zubní kartáček ani vodu. Pěna velmi rychle vyčistí všechny ortodontické pomůcky přímo v ústech.

Hlavní vlastnosti:

  • unikátní složení s aktivním kyslíkem
  • ničí pouze škodlivé bakterie a redukuje zubní plak
  • ideální pro čištění rovnátek, nosičů a protéz a citlivé zuby
  • snadná aplikace
  • bez fluoridu a alkoholu

Použití

Aplikujte orální pěnu BlueM v množství dvou stisknutí pumpičky přímo do úst. Nechte působit po dobu nejméně 60 sekund. Nepolykejte pěnu ani po použití a nevyplachujte ústa. Přebytečnou pěnu případně pouze vyplivněte. Pěnu lze také nanést přímo na zubní protézu nebo naplnit zubní chránič či nosič a následně vložit do úst.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.