Kosmetika

Boep Opalovací krém Sensitive SPF30 100 ml

Značka: BOEP

Minerální opalovací krém Sensitive SPF30 od Boep poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Představuje přirozenou sluneční ochranu pro kojence, děti i dospělé.

599
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Boep Opalovací krém Sensitive SPF30 100 ml

50162974

Úvod

Minerální opalovací krém Sensitive SPF30 od Boep poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Chrání čistě minerálním filtrem z oxidu zinečnatého. Představuje přirozenou sluneční ochranu pro kojence, děti i dospělé. Je bez parfemace a snadno se roztírá bez bílých stop. Dermatologicky testován. Ideální na citlivou pokožku. Bez mikroplastů a chemických filtrů. Veganské složení.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoká UVA i UVB ochrana
  • velmi šetrný k pokožce
  • ohleduplný k životnímu prostředí
  • veganské složení
  • pro kojence, děti i dospělé

Použití

Před použitím protřepejte. Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Krém nanášejte opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem. Vyhněte se intenzivnímu polednímu slunci a nezapomínejte na ochranný oděv, zejména pro kojence a malé děti. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.