Boiron Osmobiotic Flora Kids 12 sáčků

Doplněk stravy

Značka: BOIRON
Boiron Osmobiotic Flora Kids obsahuje kombinaci dvou probiotických mikrobiálních kmenů. Speciální technologie zajišťuje efektivní transport do místa působení.
Skladem na e-shopu
239

Cena za 100 g: 1 245 Kč

O produktu

50124790

Doplněk stravy s probiotiky pro děti s malinovou příchutí. Boiron Osmobiotic Flora Kids 12 sáčků obsahuje kombinaci dvou pečlivě vybraných a prověřených mikrobiálních kmenů: Bifidobacterium breve BR03 (DSM 16604) a Lactobacillus casei LC03 (DSM 27537). Speciální technologie přípravku se zaměřuje na efektivní transport probiotik do místa působení. Vhodné pro děti od 3 let.

Technologie mikroenkapsulace

Obsažené mikrobiální kmeny jsou obalené lipidovou vrstvou, která jej chrání při průchodu kyselým žaludečním prostředím. Díky této technologii mikroenkapsulace se dostane větší množství životaschopných mikroorganismů do střeva.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 2 probiotické kmeny
  • zajišťuje efektivní transport do střeva
  • sáčky k rozpuštění v ústech nebo ve vodě
  • s malinovou příchutí
  • pro děti od 3 let


Dávkování

Děti od 3 let užívají 1x denně 1 sáček, nejlépe mezi jídly. Sáček lze rozpustit přímo v ústech (případně ve sklenici studené nebo vlažné vody). Užívá se po dobu 12 dnů. V případě potřeby lze zopakovat.

Složení

Sladidla: sorbitol, xylitol; plnidlo: maltodextrin; mikroenkapsulované mikrobiální kmeny: Bifidobacterium breve BR03 (DSM 16604) – 1 miliarda v každém sáčku, Lactobacillus casei LC03 (DSM 27537) – 500 milionů v každém sáčku; přírodní malinové aroma; protispékavá látka: oxid křemičitý.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Přípravek obsahuje sorbitol a xylitol: nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 3 let. Doporučujeme osobám s vážnou imunitní nedostatečností nebo chronickým onemocněním, aby se před použitím tohoto přípravku poradily se svým lékařem nebo lékárníkem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.