Booming Bob Esenciální olej Borovice 10 ml

Drogerie

Booming Bob Esenciální olej Borovice je organický olej vysoké kvality získaný z rostliny parní destilací. Je vhodný pro aromaterapii i k masáži unavených svalů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
339

O produktu

50130715

Silná balzámová, dřevitá vůně borové silice navodí vzpomínku z procházky lesem a osvěží mysl. Booming Bob Esenciální olej Borovice je organický olej vysoké kvality získaný z rostliny parní destilací. Je vhodný pro aromaterapii do difuzérů či aromalamp, pro péči o problematickou pokožku i k masáži unavených svalů. Skvěle se hodí: k cedru, skořici, hřebíčku, eukalyptu, levanduli, mátě, rozmarýnu, čajovníku, pomeranči, citronu.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% organický olej
  • pro aromaterapii i k péči o pokožku
  • země původu Kanada

Vyzkoušejte magickou sílu přírodních silic

Silice jsou mízou rostlin a čisté esenciální oleje z organicky pěstovaných bylin, šetrně extrahované parní destilací nebo lisováním za studena, obsahují mnohonásobně více aktivních látek, než kolik je jich přítomno v čerstvých či sušených bylinách. K získání jednoho litru vonné esence jsou často zapotřebí i stovky kilogramů rostlin. Ve srovnání se syntetickými vůněmi, které se obvykle vyrábí z ropných derivátů, je jejich kompozice mnohem složitější a komplexnější. Přírodní vůně působí na naše emoce a psychické naladění, mohou probudit zapomenuté vzpomínky a pomáhají nám spojit se s přírodou.


Složení

Pinus sylvestris, který přirozeně obsahuje: Limonene, Linalool.

Použití

Nařeďte několik kapek oleje s vodou a nechte jej rozptýlit v místnosti. Můžete použít difuzér, aroma lampu nebo jej nechat přirozeně uvolnit. Při péči o pokožku smíchejte silici s podkladovým olejem v poměru 1:100 (20 kapek = 1 ml). Vhodný do koupele i k masáži pokožky.

Upozornění

Nepoužívejte v těhotenství ani u kojenců. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu použití. Nepoužívejte neředěné přímo na pokožku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.