Drogerie

Booming Bob Esenciální olej Pačuli 10 ml

  • Booming Bob Esenciální olej Pačuli harmonizuje a vytváří uklidňující prostředí, a tak je příjemným společníkem při relaxaci.
305 ušetříte 80 Kč

Původní cena 385 Kč, sleva 21%

Nejnižší cena před slevou: 385 Kč

O produktu: Booming Bob Esenciální olej Pačuli 10 ml

50136097

Úvod

Silně aromatický olej pačuli se získává z listů pačule obecné, teplomilné rostliny původem z Indonésie. Má sladce bylinnou, kořeněnou, dřevitě-balzamickou vůni obsahující zemitě vonící složku, která ji dělá zcela jedinečnou. Pačuli je oblíbenou součástí parfémových kompozic i mýdlových vůní. Harmonizuje a vytváří uklidňující prostředí, a tak je příjemným společníkem při relaxaci.

Hlavní vlastnosti

  • vůně pačuli harmonizuje a zklidňuje
  • v kombinaci s podkladovým olejem vhodné k péči o pokožku
  • působí jako repelent – odpuzuje hmyz, zejména moly a komáry

Složení

100% esenciální olej z pačule obecné (Pogostemon cablin) v bio kvalitě.


Použití

Booming Bob Esenciální olej Pačuli je vhodný k aromaterapii, k přípravě přírodních parfémů i ke zvláčnění suché pokožky: Nařeďte několik kapek oleje s vodou a nechte jej rozptýlit v místnosti. Můžete použít difuzér, aroma lampu nebo jej nechat přirozeně uvolnit. Při péči o pokožku smíchejte silici s podkladovým olejem v poměru 1:100 (20 kapek = 1 ml). Vhodný do koupele i k masáži pokožky.


Upozornění

Nepoužívejte v těhotenství ani u kojenců. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu použití. Nepoužívejte neředěné přímo na pokožku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.