Drogerie

Booming Bob Esenciální olej Rozmarýn 10 ml

  • Booming Bob Esenciální olej Rozmarýn je organický olej vysoké kvality získaný z rostliny parní destilací. Je vhodný pro aromaterapii i ke stimulující masáži svalů.
245 ušetříte 64 Kč

Původní cena 309 Kč, sleva 21%

Nejnižší cena před slevou: 309 Kč

O produktu: Booming Bob Esenciální olej Rozmarýn 10 ml

50130716

Úvod

Přírodní silice z rozmarýnu má výraznou, jemně kafrovou povzbuzující vůni. Booming Bob Esenciální olej Rozmarýn je organický olej vysoké kvality získaný z rostliny parní destilací. Je vhodný pro aromaterapii do difuzérů či aromalamp, pro péči o pokožku i ke stimulující masáži svalů. Pomáhá regulovat kožní maz a je dobře snášen problematickou pokožkou se sklony k akné. Skvěle se hodí: k bazalce, bergamotu, černému pepři, santalovému dřevu, zázvoru, grapefruitu, levanduli, citronu, limetce, mátě, pomeranči.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% organický olej
  • pro aromaterapii i k péči o pokožku
  • země původu Jižní Afrika

Vyzkoušejte magickou sílu přírodních silic

Silice jsou mízou rostlin a čisté esenciální oleje z organicky pěstovaných bylin, šetrně extrahované parní destilací nebo lisováním za studena, obsahují mnohonásobně více aktivních látek, než kolik je jich přítomno v čerstvých či sušených bylinách. K získání jednoho litru vonné esence jsou často zapotřebí i stovky kilogramů rostlin. Ve srovnání se syntetickými vůněmi, které se obvykle vyrábí z ropných derivátů, je jejich kompozice mnohem složitější a komplexnější. Přírodní vůně působí na naše emoce a psychické naladění, mohou probudit zapomenuté vzpomínky a pomáhají nám spojit se s přírodou.


Složení

Rosmarinus officinalis (Rosemary), který přirozeně obsahuje: Limonene, Linalool.


Použití

Nařeďte několik kapek oleje s vodou a nechte jej rozptýlit v místnosti. Můžete použít difuzér, aroma lampu nebo jej nechat přirozeně uvolnit. Při péči o pokožku smíchejte silici s podkladovým olejem v poměru 1:100 (20 kapek = 1 ml). Vhodný do koupele i k masáži pokožky.


Upozornění

Nepoužívejte v těhotenství ani u kojenců. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu použití. Nepoužívejte neředěné přímo na pokožku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.