Doplněk stravy

BOOS labs Maca pro ni 90 kapslí

Značka: BOOS LABS

BOOS labs MACA pro ni obsahuje extrakty z jetele, kotvičníku a macy pro podporu fyzické a psychické pohody ženy i její sexuální vitality.

559

Cena za 1 kus: 6,21 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: BOOS labs Maca pro ni 90 kapslí

50150339

Úvod

Extrakty z bylin pro podporu fyzické a psychické pohody ženy i její sexuální vitality. Doplněk stravy BOOS labs MACA pro ni je tvořen kombinací kotvičníku, jetele lučního a výtažku z kořene řeřichy peruánské neboli macy. Maca obsahuje vitamíny, stopové prvky, ale zejména fytoestrogeny. Má příznivý vliv na hormonální systém a podporuje sexuální potenci, přispívá k fyzickému i duševnímu zdraví. Kotvičník zemní (Tribulus terestris) podporuje energii, tělový a svalový tonus, příznivě ovlivňuje hormonální aktivitu. Přípravek je tvořen pouze rostlinnými složkami a je vhodný i pro vegany.

Aktivní látky v přípravku BOOS labs MACA pro ni

  • maca příznivě ovlivňuje fyzické a duševní zdraví, podporuje vitalitu a plodnost
  • maca napomáhá při celkové vyčerpanosti organizmu
  • kotvičník zemní příznivě ovlivňuje hormonální aktivitu a přispívá k normální funkci pohlavních orgánů
  • kotvičník podporuje energii a fyzickou vitalitu
  • jetel luční a dioskorea přispívají ke komfortu při menopauze
  • GABA (kyselina gama-aminomáselná)

Dávkování

Užívejte 2-4 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Kotvičník zemní, GABA (kyselina gama-aminomáselná), jetel luční, dioskorea huňatá, maca. V 1 kapsli: kotvičník zemní (Tribulus terrestris, extrakt z rostliny) 200 mg, GABA (kyselina gama-aminomáselná) 150 mg, jetel luční (Trifolium pratense, extrakt z rostliny) 100 mg, dioskorea huňatá (Dioscorea villosa, extrakt z rostliny) 50 mg, maca (Lepidium meyenii, extrakt z kořene 10:1) 50 mg.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti. Máte-li jakoukoli poruchu štítné žlázy, určitě se před konzumací macy nejprve poraďte s lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.