Braun Series 7 7893s Wet&Dry pánský holicí strojek

50108743

Elektronika

Skladem na e-shopu

6 999 ušetříte 1591 Kč

Původní cena 8590 Kč, sleva 19%

O produktu

S dobíjecím elektrickým strojkem Braun Series 7 7893s bude i každodenní holení radost. Nabízí dvě špičkové planžety Opti-Foil, ochranný SkinGuard, jenž zjemňuje pokožku, a zastřihovač ActiveLift, který zachytí i vousy, jež rostou do různých směrů nebo se nacházejí v hůře přístupných partiích. Přesné zastřižení kotlet, kníru či bradky pak zajistí vysunovací zastřihovač.

Strojek si zamilují i muži s citlivější pokožkou, protože nabízí pět holicích režimů – od citlivého po turbo.

Mimořádně komfortní holení

Dokonalé a pohodlné oholení nabízí strojek díky systému MacroMotion: flexibilní osmisměrné hlavě, která kopíruje větší kontury vaší tváře a přiblíží se k pokožce až na 0,05 mm. Menší výkyvy zase vyrovnává systém MicroMotion založený na tom, že jsou všechny střihací prvky samostatně uchycené a pohybují se nezávisle na sobě. Preciznímu výkonu strojku pak napomáhá i pokročilá technologie Braun Sonic, jež neustále přizpůsobuje výkon hustotě vašich vousů.

Vynikající ergonomie strojku je ještě posílená funkcí Braun Precision HeadLock, která uzamkne hlavu strojku tak, abyste mohli snadno a přesně oholit náročnější partie, jako je brada nebo horní ret.

Holení nasucho i namokro

Strojek je voděodolný, takže ho můžete nejen oplachovat pod tekoucí vodou, ale také se plnohodnotně holit namokro – s pěnou či gelem, a to klidně ve sprše. Praktický je také dobíjecí akumulátor. Plné nabití trvá pouhou hodinu a strojek poté vydrží fungovat až 50 minut, přičemž dostatek výdrže na jedno oholení získáte již po 5 minutách nabíjení. O úrovni nabití a stavu planžety vás informuje rozšířený displej.

Součástí balení je praktické cestovní pouzdro a čisticí kartáček.

Parametry
Značka Braun
Pro koho Pro muže
EAN 4210201166665

Kategorie produktu