Brazil Keratin Coconut Conditioner keratinový kondicionér 300 ml

Kosmetika

Kondicionér pro suché vlasy. Obohacen o keratinový hydrolyzát pro hloubkovou regeneraci poškozených vlasů.
Skladem na e-shopu
169

Cena za 1 litr: 563 Kč

O produktu

50108526

Vytvořte si zářivou hřívu, která okouzlí na první pohled. O vlasy je potřeba důkladně pečovat, aby se nevysušovaly a nedocházelo k jejich řídnutí, lámání a vypadávání. Společnost Brazil vytvořila kondicionér s příjemnou kokosovou vůní, který je určen pro suché vlasy. Přípravek obsahuje keratin, konkrétně keratinový hydrolyzát napomáhající k hloubkové regeneraci poškozených vlasů.

Složení:

Kondicionér je svým složením ideální pro suché vlasy. Obsahuje aktivní složku keratinový hydrolyzát, který napomáhá hloubkové regeneraci poškozených vlasů. Pravidelným používáním dosáhnete nádherného a zdravého vzhledu vlasů, které si zachovají svou pružnost a pevnost. Díky příjemnému nasládlému aroma budou vaše kadeře smyslně vonět po kokosu.

Použití:

Nejprve vlasy umyjte šamponem. Do vlhkých kadeří poté naneste kondicionér v dostatečném množství a rovnoměrně rozprostřete po celé délce vlasů od kořínků ke konečkům. Nechejte krém dvě minuty působit, poté opláchněte vlasy teplou vodou a jemně vysušte ručníkem či fénem. Kondicionér aplikujte po každém mytí vlasů.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.