Brazil Keratin Marula Oil marulový olej 50 ml

Kosmetika

100% přírodní olej z jader plodů maruly. Pro důkladnou hydrataci a redukci tvorby vrásek. Zklidňuje citlivou, zarudlou a šupinatou pokožku a zlepšuje její stav.
Skladem na e-shopu
259

Cena za 100 ml: 518 Kč

O produktu

50108531

Přírodní olej z jader plodů stromu marula má příznivé účinky na pokožku celého těla i vlasy. Je výbornou volbou pro každého bez rozdílu typu pleti. Dokáže zklidnit a vyživovat i suchou a citlivou pleť. Lze jej využít také do koupele k zajištění sametově hladké pokožky. Dle vlastních preferencí si zážitek z použití marulového oleje můžete zvýraznit přimícháním esenciálního olejíčku s libovolnou vůní.

Výsledek:

  • hloubkově hydratuje
  • minimalizuje tvorbu vrásek
  • zklidňuje, normalizuje a zlepšuje stav citlivé, zarudlé a šupinaté pokožky
  • poslouží jako maska na suché a poškozené vlasy pro jejich regeneraci
  • posiluje a vyživuje nehty
  • zmírňuje podráždění pokožky při holení, redukuje vznik strií při těhotenství
  • ulevuje od svědění a pnutí při psoriáze

Složení:

Brazil Keratin Marula Oil je stoprocentně čistý a za studena lisovaný přírodní olej z jader plodů stromu marula. Neobsahuje žádné přidané konzervanty ani umělou parfemaci. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé, zarudlé a šupinaté pokožky, kterou zklidňuje, normalizuje a viditelně zlepšuje její stav.

Použití:

Olej lze použít na obličej, vlasy i celé tělo. Naneste několik kapek na požadovanou tělovou partii a jemně vmasírujte do pokožky. Pro ještě smyslnější požitek do oleje přimíchejte bio kvalitní 100% esenciální olej s libovolnou vůní. Doporučuje se přidat 10–15 kapek esenciálního oleje do 50 ml marulového oleje.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.