Brazil Keratin Marula Organic Shampoo šampon s keratinem a marulovým olejem 300 ml

Kosmetika

Šampon určený pro všechny typy vlasů. Obsahuje keratin a marulový olej pro podporu regenerace vlasových bílkovinných vláken.
Skladem na e-shopu
205

Cena za 1 litr: 683 Kč

O produktu

50108529

Můžete trávit hodiny před zrcadlem, ale krásný účes si nikdy nevytvoříte, pokud vlasy nejsou zdravé a přirozeně pevné a lesklé. Starejte se o ně již ve fázi mytí. Pořiďte si šampon Brazil Keratin Maruca Organic obohacený o keratin a marulový olej. Kombinací těchto látek šampon podporuje regeneraci vlasových bílkovinných vláken. Při pravidelném používání budou vaše vlasykrásné a zářivě lesklé. Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů, a to včetně suchých a poškozených vlasů. Jeho šetrné složení zaručí, že nedojde k podráždění či svědění pokožky. Obsahuje keratin a marulový olej napomáhající regeneraci vlasových bílkovinných vláken. Pravidelným používáním docílíte zdravého zářivého účesu, vlasy se budou krásně lesknout a budou jemné na dotyk.

Výsledek:

  • podporuje regeneraci vlasových bílkovinných vláken
  • dodává vlasům lesk
  • s keratinem a marulovým olejem

Použití

Nařeďte s vodou v poměru 1 : 3. Jemnými krouživými pohyby naneste k pokožce hlavy a rovnoměrně vmasírujte do vlasů od kořínků ke konečkům, aby se vytvořila jemná pěna. Poté opláchněte dostatečným množstvím čisté vody. Vyhněte se kontaktu s očima. Pro ještě lepší účinky po umytí vlasů aplikujte kondicionér Brazil Keratin Marula Organic. Používejte denně nebo podle potřeby.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.