BRITA Hard water expert MAXTRAplus vodní filtr 1 ks

Ostatní

Značka: BRITA
1 ks filtru BRITA Hard water expert, který primárně změkčuje vodu a zbavuje ji nečistot. Patrona se mění 1x za měsíc či při odfiltrování 150 l vody (podle toho, co nastane dříve).
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
155

O produktu

50133866

Vodní filtr BRITA Hard water expert MAXTRAplus představuje nejpokročilejší technologii pro filtrování vody od německého výrobce s více než 50letou tradicí a zkušenostmi. Jeden filtr je určený na přefiltrování 150 litrů vody nebo na 4 týdny používání - podle toho, která z podmínek uplyne dříve. Filtr využívá prověřenou technologii filtrů BRITA MAXTRAplus s inovovaným složením, které je až o 50 % účinnější v boji s vodním kamenem (v porovnání s filtrem BRITA MAXTRAplus Pure Performance). Filtr obsahuje větší množství pryskyřice, a proto je účinnější při změkčování vody, výrazné redukci vodního kamene a odfiltrování těžkých kovů. Je proto optimální pro lokality s tvrdou vodou. Filtr je kompatibilní se všemi staršími konvicemi BRITA, které využívaly pro filtrování vody předchozí generaci filtrů BRITA MAXTRA. Nemusíte tak kupovat novou filtrační konvici, abyste mohli filtrovat vodu efektivněji.

Ryze přírodní technologie filtračního systému

Filtrační technologie filtrů BRITA Hard water expert MAXTRAplus je založena na ryze přírodní technologii: korpus filtru je vyroben z recyklovatelného plastu, který neobsahuje BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou. Filtrační směs uvnitř filtru je tvořena iontoměničem v podobě syntetické pryskyřice a mikročásticemi aktivního uhlí, které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů. Technologie MicroFlow zajistí opravdu skvělou chuť vody. Snadno tak v pohodlí domova získáte čistší, průzračnější vodu s neodolatelnou chutí. Filtrovaná voda je osvěžující nejen studená, ale umožňuje také plné rozvinutí aroma a chuti vaší kávy nebo čaje, a je rovněž ideální pro zdravé vaření. Vaše spotřebiče chrání před usazováním vodního kamene a tím prodlužují jejich životnost.

img

Jak funguje filtrování vody s filtry BRITA Hard water expert MAXTRAplus?

Nefiltrovaná pitná voda vtéká přes vstupní otvor dovnitř filtru. Jemné síto zachytí hrubé částice - organické nečistoty. Následně přichází voda do styku se samotnou filtrační směsí, která obsahuje primárně 2 složky. Pryskyřice, která coby iontoměnič redukuje uhličitanovou tvrdost vody (vodní kámen) a absorbuje těžké kovy (olovo, měď). Při kontaktu vody s mikročásticemi aktivního uhlí dojde k výrazné redukci látek negativně ovlivňujících chuť a vůni vody - především chlóru, pesticidů a herbicidů, které se zachytí na porézním povrchu mikročástic aktivního uhlí. Extra jemná mřížka na spodní straně filtru zabraňuje případnému uvolnění drobných částic filtrační směsi do již přefiltrované vody.

Hlavní vlastnosti:

  • náhradní filtr pro konvice BRITA MAXTRAplus (1 ks)
  • změkčuje vodu a zbavuje ji nečistot
  • vylepšuje chuť a vůni vody
  • kapacita 1 filtru je 150 l vody
  • 1 filtr vydrží až 4 týdny

Složení

Pryskyřice, mikroperličky aktivního úhlí z kokosových skořápek.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.