BRITA Marella Memo + 3x filtr MX+ filtrační konvice 2,4 l bílá

Ostatní

Značka: BRITA
4.0
Filtrační konvice BRITA Marella Memo o celkovém objemu 2,4 l v bílé barvě vám zajistí chutnější a čistější vodu. Součástí balení jsou 3 ks filtru BRITA MAXTRAplus Pure performance.
449 ušetříte 106 Kč

Původní cena 555 Kč , sleva 19%

Nejnižší cena před slevou: 449 Kč

O produktu

50133874

Chcete přeměnit vaši běžnou kohoutkovou vodu v čistější, zdravější a chutnější? Pohodlným řešením je filtrační konvice! Moderní a stylová konvice v bílé barvě využívá filtr Brita Maxtra+ Pure Performace, který odstraní z vody nejen hrubé nečistoty, ale také vodní kámen, těžké kovy, chlór, pesticidy a další látky negativně ovlivňující chuť vody. Celkový objem konvice je 2,4 l a objem přefiltrované vody je 1,4 l (objem spodní části konvice), průzračně čistou a osvěžující vodu získáte během 5 minut. Konturované ergonomické držadlo dobře padne do ruky a usnadňuje manipulaci i s plnou konvicí. Konvici můžete mít připravenou na stole, nebo ji umístit do dveří ledničky. Digitální ukazatel Brita Memo za vás ohlídá datum optimální výměny filtru.

Hlavní vlastnosti:

 • filtrační konvice vám zajistí čistější a chutnější kohoutkovou vodu
 • jedinečný systém MAXTA FlowControl zajišťuje optimální dobu filtrace pro nejlepší výsledky
 • praktické plnění jednou rukou díky odklopnému víčku
 • celkový objem 2,4 l
 • objem 1,4 l filtrované vody
 • ideální do dveří ledničky
 • lze mýt v myčce nádobí (s výjimkou víčka)
 • balení obsahuje filtrační konvici a 3 filtry BRITA MAXTRAplus Pure Performance

obr

Ryze přírodní technologie filtračního systému

Filtrační technologie filtrů BRITA Pure Performance MAXTRAplus je založena na ryze přírodní technologii: korpus filtru je vyroben z recyklovatelného plastu, který neobsahuje BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou. Filtrační směs uvnitř filtru je tvořena iontoměničem v podobě syntetické pryskyřice a mikročásticemi aktivního uhlí, které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů. Technologie MicroFlow zajistí opravdu skvělou chuť vody. Snadno tak v pohodlí domova získáte čistší, průzračnější vodu s neodolatelnou chutí. Filtrovaná voda je osvěžující nejen studená, ale umožňuje také plné rozvinutí aroma a chuti vaší kávy nebo čaje, a je rovněž ideální pro zdravé vaření. Vaše spotřebiče chrání před usazováním vodního kamene a tím prodlužují jejich životnost.

Filtrační patrona BRITA MAXTRAplus Pure Performance: 

 • odstraní z kohoutkové vody nečistoty
 • vylepšuje chuť a vůni vody
 • redukuje uhličitanovou tvrdost vody (vodní kámen)
 • vhodná pro lokality s měkkou a středně tvrdou vodou
 • kapacita 1 filtru je 100 l vody (vydrží až 4 týdny užívání)

img

Jak funguje filtrování vody s filtry BRITA Pure Performance MAXTRAplus?

Nefiltrovaná pitná voda vtéká přes vstupní otvor dovnitř filtru. Jemné síto zachytí hrubé částice - organické nečistoty. Následně přichází voda do styku se samotnou filtrační směsí, která obsahuje primárně 2 složky. Pryskyřice, která coby iontoměnič redukuje uhličitanovou tvrdost vody (vodní kámen) a absorbuje těžké kovy (olovo, měď). Při kontaktu vody s mikročásticemi aktivního uhlí dojde k výrazné redukci látek negativně ovlivňujících chuť a vůni vody - především chlóru, pesticidů a herbicidů, které se zachytí na porézním povrchu mikročástic aktivního uhlí. Extra jemná mřížka na spodní straně filtru zabraňuje případnému uvolnění drobných částic filtrační směsi do již přefiltrované vody.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.