Ostatní

BRITA Pure Performance MAXTRAplus vodní filtr 4 ks

Značka: BRITA
Produktová řada: Pure Performance
5.0

Balení 4 ks filtrů Brita Pure Performance, které vylepšují chuť vody a zbavují ji nečistot. Patrona se mění 1x za měsíc či při odfiltrování 100 l vody. Pasuje do všech filtračních konvic BRITA.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: BRITA Pure Performance MAXTRAplus vodní filtr 4 ks

50133869

Úvod

Vodní filtr BRITA Pure Performance MAXTRAplus představuje nejpokročilejší technologii pro filtrování vody od německého výrobce s více než 50letou tradicí a zkušenostmi. Jeden filtr je určený na přefiltrování 100 litrů vody nebo na 4 týdny používání - podle toho, která z podmínek uplyne dříve. Filtr využívá prověřenou technologii filtrů s inovovaným složením, které ještě účinněji vylepšuje chuť pitné vody a zbavuje ji zápachu. Filtr obsahuje větší množství aktivního uhlí, a proto je účinnější při odfiltrování chlóru, herbicidů, pesticidů a zbytků léčiv. Je to optimální filtr pro lokality s měkkou a středně tvrdou vodou. Filtr BRITA Pure Performance MAXTRAplus je kompatibilní se všemi staršími konvicemi BRITA, které využívaly pro filtrování vody předchozí generaci filtrů BRITA Maxtra. Nemusíte tak kupovat novou filtrační konvici, abyste mohli filtrovat vodu efektivněji.

Ryze přírodní technologie filtračního systému

Filtrační technologie filtrů BRITA Pure Performance MAXTRAplus je založena na ryze přírodní technologii: korpus filtru je vyroben z recyklovatelného plastu, který neobsahuje BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou. Filtrační směs uvnitř filtru je tvořena iontoměničem v podobě syntetické pryskyřice a mikročásticemi aktivního uhlí, které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů. Technologie MicroFlow zajistí opravdu skvělou chuť vody. Snadno tak v pohodlí domova získáte čistší, průzračnější vodu s neodolatelnou chutí. Filtrovaná voda je osvěžující nejen studená, ale umožňuje také plné rozvinutí aroma a chuti vaší kávy nebo čaje, a je rovněž ideální pro zdravé vaření. Vaše spotřebiče chrání před usazováním vodního kamene a tím prodlužují jejich životnost.

img

Jak funguje filtrování vody s filtry BRITA Pure Performance MAXTRAplus?

Nefiltrovaná pitná voda vtéká přes vstupní otvor dovnitř filtru. Jemné síto zachytí hrubé částice - organické nečistoty. Následně přichází voda do styku se samotnou filtrační směsí, která obsahuje primárně 2 složky. Pryskyřice, která coby iontoměnič redukuje uhličitanovou tvrdost vody (vodní kámen) a absorbuje těžké kovy (olovo, měď). Při kontaktu vody s mikročásticemi aktivního uhlí dojde k výrazné redukci látek negativně ovlivňujících chuť a vůni vody - především chlóru, pesticidů a herbicidů, které se zachytí na porézním povrchu mikročástic aktivního uhlí. Extra jemná mřížka na spodní straně filtru zabraňuje případnému uvolnění drobných částic filtrační směsi do již přefiltrované vody.

Hlavní vlastnosti:

  • náhradní filtry pro konvice BRITA MAXTRAplus (4 ks)
  • odstraní z kohoutkové vody nečistoty
  • vylepšuje chuť a vůni vody
  • kapacita 1 filtru je 100 l vody
  • 1 filtr vydrží až 4 týdny

Složení

Pryskyřice, mikroperličky aktivního úhlí z kokosových skořápek.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.