Bübchen Baby Koupel 400 ml

Kosmetika

Značka: BÜBCHEN
Baby koupel šetrně čistí jemnou pokožku. Čirá tekutina odstraňuje zbytky stolice a krému a je vhodná i k vyčesávání šupinek z vlásků na hlavičce.
Skladem na e-shopu
175

O produktu

50001713

Dopřejte svému děťátku tu nejlepší péči pomocí koupele s obsahem měsíčkového extraktu. Baby koupel šetrně čistí jemnou pokožku. Čirá tekutina lehce odstraňuje zbytky stolice a krému a je vhodná i k vyčesávání šupinek z vlásků na hlavičce.

Výsledek: 

  • šetrně čistí jemnou pokožku
  • lehce odstraňuje zbytky stolice
  • napomáhá k vyčesávání šupinek z vlásků

Složení

Veškeré produkty značky Bübchen obsahují výhradně ty nejvybranější přírodní ingredience, kterými jsou například lipový květ, jojobový olej nebo extrakt z měsíčku lékařského. Produkty této značky jsou díky svému složení velice účinné a současně šetrné k pokožce. Olej je navíc obohacen o slunečnicový olej a měsíčkový extrakt.

Použití

Přidejte přiměřené množství do vodní koupele.

O značce

Značka Bübchen, která se specializuje na výrobu a prodej kosmetiky určené pro kojence, batolata i nastávající maminky, věnuje maximální pozornost jakosti i bezpečnosti svých produktů. Kosmetika Bübchen na trhu působí již padesát let a za tu dobu se stala synonymem pro prvotřídní péči o citlivou dětskou pokožku. Chce-li i vy svému dítěti dopřát to nejlepší, tak právě značka Bübchen je pro vás ta pravá.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.