Bübchen Sensitive Opalovací mléko OF50+ 100 ml

Kosmetika

Značka: BÜBCHEN
Opalovací mléko OF50+ zajišťuje velmi vysokou ochranu pokožky před negativními vlivy slunečního záření. Vhodný pro děti i dospělé.
Skladem na e-shopu
299

O produktu

50101188

Chraňte a pečujte o pokožku svého děťátka. Opalovací mléko OF50+ zajišťuje velmi vysokou ochranu pokožky před negativními vlivy slunečního záření. Bübchen Sensitive Opalovací mléko poskytne tu nejlepší péči Vašemu děťátku i Vám.

Výsledek: 

  • pečuje o pokožku
  • chrání pokožku před vlivy slunečního záření
  • vhodný i pro dospělé

Složení

Veškeré produkty značky Bübchen obsahují výhradně ty nejvybranější přírodní ingredience, kterými jsou například lipový květ, jojobový olej nebo extrakt z měsíčku lékařského. Produkty této značky jsou díky svému složení velice účinné a současně šetrné k pokožce.

Použití

Před pobytem na slunci rovnoměrně naneste množství krému o velikosti asi 1 polévkové lžíce na kůži a rozetřete. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména při pocení, po koupání či osušení ručníkem. OF 50 prodlouží individuální ochranu kůže až 50x. Při nanesení menšího množství přípravku je stupeň ochrany výrazně nižší.

Upozornění

Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Přípravek neposkytuje 100% ochranu před slunečním zářením. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s očima. Zabraňte kontaktu s textiliemi, protože může barvit.

O značce

Značka Bübchen, která se specializuje na výrobu a prodej kosmetiky určené pro kojence, batolata i nastávající maminky, věnuje maximální pozornost jakosti i bezpečnosti svých produktů. Kosmetika Bübchen na trhu působí již padesát let a za tu dobu se stala synonymem pro prvotřídní péči o citlivou dětskou pokožku. Chce-li i vy svému dítěti dopřát to nejlepší, tak právě značka Bübchen je pro vás ta pravá.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.