Buddy Toys BBT 3020 Knížka se zvuky

50099470

Péče o dítě

Skladem na e-shopu

399 ušetříte 100 Kč

Původní cena 499 Kč, sleva 20%

O produktu

Nejlepší a nejpřirozenější vývoj je dítěti dopřán nenucenou formou hry a zábavy. Značka Buddy Toys za tímto účelem vytvořila tzv. Animal Fun Book neboli knížku se zvuky, u které se dítě i s rodiči zabaví dlouhé hodiny. Zábavná hračka slouží k pozvolnému rozvoji motorických dovedností, čehož je dosaženo za pomoci mačkacích tlačítek, knoflíků a kruhu.

Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Dítě bude na první pohled vtaženo do barevného světa působivých kreseb, které ožijí za pomoci dvou AAA baterií. Baterie nejsou součástí balení a je třeba je dokoupit samostatně. Kniha je vhodnou hračkou a pomůckou k rozvoji pro děti od šesti měsíců.

Rozvoj motorických schopností.

Přejížděním po obrázcích a mačkáním integrovaných tlačítek budou pohádkové postavičky doplňovat i zvukové efekty a melodie, které dítě ještě více zaujmou a pomůžou mu ke komplexnímu rozvoji. Kromě tlačítek a otočných knoflíků kniha obsahuje i posuvný kruh, který odhalí další pohádková dobrodružství, jež na první pohled nejsou viditelná. Dítě se zabaví objevováním a zkoušením nových věcí. Bezzávadný odolný materiál není nijak škodlivý a nehrozí žádné polknutí či vdechnutí části knihy.

Parametry
Značka Buddy Toys
Pro koho Pro děti
Věk dítěte od ukončeného 6. měsíce
EAN 8590669209835

Kategorie produktu