Péče o dítě

Buddy Toys BBT 3020 Knížka se zvuky

Značka: BUDDY TOYS

Značka Buddy Toys vytvořila dětskou knihu obohacenou zvuky, která pomáhá k rozvoji. Obsahuje kresby, melodie i posuvné části a učí děti vnímat barvy a tvary.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Buddy Toys BBT 3020 Knížka se zvuky

50099470

Nejlepší a nejpřirozenější vývoj je dítěti dopřán nenucenou formou hry a zábavy. Značka Buddy Toys za tímto účelem vytvořila tzv. Animal Fun Book neboli knížku se zvuky, u které se dítě i s rodiči zabaví dlouhé hodiny. Zábavná hračka slouží k pozvolnému rozvoji motorických dovedností, čehož je dosaženo za pomoci mačkacích tlačítek, knoflíků a kruhu.

Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Dítě bude na první pohled vtaženo do barevného světa působivých kreseb, které ožijí za pomoci dvou AAA baterií. Baterie nejsou součástí balení a je třeba je dokoupit samostatně. Kniha je vhodnou hračkou a pomůckou k rozvoji pro děti od šesti měsíců.

Rozvoj motorických schopností.

Přejížděním po obrázcích a mačkáním integrovaných tlačítek budou pohádkové postavičky doplňovat i zvukové efekty a melodie, které dítě ještě více zaujmou a pomůžou mu ke komplexnímu rozvoji. Kromě tlačítek a otočných knoflíků kniha obsahuje i posuvný kruh, který odhalí další pohádková dobrodružství, jež na první pohled nejsou viditelná. Dítě se zabaví objevováním a zkoušením nových věcí. Bezzávadný odolný materiál není nijak škodlivý a nehrozí žádné polknutí či vdechnutí části knihy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.