Megafyt Čajová směs proti nadýmání spc.n.s.20x1,5g

Registrovaný léčivý přípravek

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Tradiční bylinný čaj používaný při lehkých trávicích obtížích provázených nadýmáním, pocitem plnosti a napětím v břiše. Použití tohoto rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Mohou jej užívat děti od 4 let, dospívající a dospělí. Kvůli obsahu kořene lékořice není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Dávkování

Nálevový sáček přelijte ¼ l vařící vody. Nechte 5 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Čaj se nesmí vařit, připravujte jej vždy čerstvý, bezprostředně před použitím.

Dospělí a dospívající od 12 let pijí 1 šálek čaje 3x denně, čaj se pije teplý, po doušcích. Děti 4-12 let pijí čaj 2–3x denně.

Pokud se do 7 dnů (do 3 dnů u dětí) nebudete cítit lépe nebo se Vám přitíží, poraďte se s lékařem.  Bez porady s lékařem přípravek užívejte nejdéle 2 týdny (u dětí 1 týden).

Složení

1 nálevový sáček (hmotnost 1,5 g) obsahuje: heřmánkový květ (Matricariae flos) 375 mg, nať máty peprné (Menthae piperitae herba) 375 mg, proskurníkový kořen (Althaeae radix) 300 mg, lékořicový kořen (Liquiritiae radix) 300 mg, fenyklový plod (Foeniculi dulcis fructus) 150 mg.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.