CALIBRUM Imunita šumivé tbl.20 s Echinaceou

50063393

Doplněk stravy

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Vitaminy jsou látky, které náš organismus nezbytně potřebuje, přitom si je ale nedokáže sám vytvořit, a proto je musíme přijímat potravou. Vitaminy ovlivňují téměř všechny funkce našeho těla (od imunitního systému až po správnou funkci metabolismu).

Multivitamin CALIBRUM® Imunita šumivé tablety obsahuje nejen všechny potřebné vitaminy a minerály (13 vitaminů, 9 minerálů), ale navíc i Echinaceu (extrakt z kořene rostliny Echinacea purpurea), která je používaná jako tradiční bylinný prostředek. Vitamin C, zinek a selen podporují obranyschopnost, což je výhodné zejména v obdobích zvýšených nároků na odolnost organismu. 

Calibrum® Imunita šumivé tablety je vhodným doplňkem stravy u všech dospělých osob, které z nejrůznějších důvodů nedodržují zdravý životní styl a nekonzumují vyváženou a pestrou stravu (to znamená několik porcí zeleniny denně, dostatek ovoce, celozrnných a mléčných výrobků atd.). Denní příjem jedné tablety multivitaminu Calibrum® Imunita šumivé tablety je vhodný pro všechny osoby v produktivním věku.
 
Dávkování a způsob podání:
1 šumivá tableta denně.
Není určeno pro děti do 4 let!
 
Upozornění:
V souladu s obecnou lékařskou praxí by měl o podávání přípravku CALIBRUM® Imunita šumivé tablety těhotným a kojícím ženám rozhodnout lékař.
Neobsahuje: konzervační látky, lepek, glukózu, cukr, laktózu, mléčnou bílkovinu. Přípravek mohou užívat osoby alergické na mléko, lepek, laktózu a diabetici.
 
Uchovávejte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem.

Balení:
20 šumivých tablet

Zdroj: http://www.calibrum.cz

Parametry
EAN 8594739212923