Cannaderm Mentholka EXTRA konopné mazání 150 ml + 3 konopné náplasti

Kosmetika

Značka: CANNADERM
Dárkové balení chladivých konopných přípravků Mentholka EXTRA konopné mazání 150 ml a náplastí Mentholka 3 ks pro úlevu od bolesti zad, svalů a kloubů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50115112

První pomoc pro záda, svaly i klouby. Dárkové balení přípravků Cannaderm obsahuje chladivé konopné mazání Mentholka EXTRA a chladivé konopné náplasti Mentholka na bázi hydrogelu.

Cannaderm Mentholka EXTRA

Chladivý masážní gel vhodný především při dlouhodobých nebo intenzivních potížích pohybového aparátu. Pomáhá při únavě a přetížení zad, svalů či kloubů po fyzickém výkonu nebo v jeho průběhu. Mentholka EXTRA obsahuje obsahuje aktivní složky konopný olej a extrakt, sibiřskou jedli, kaštan, kostival, arniku, mentol a kafr.

Konopné mazání Mentholka EXTRA naneste dle potřeby v tenké vrstvě a jemně vmasírujte do pokožky v místě obtíží. Po aplikaci si důkladně umyjte ruce.

Cannaderm Mentholka chladivá konopná náplast

Přináší rychlou a dlouhotrvající úlevu od bolesti zad, svalů, kloubů, pomáhá při ztuhlosti ramen, při únavě a přetížení svalů a šlach. Forma náplastí je speciálně uzpůsobena klidové fázi regeneračních procesů pohybového aparátu po fyzické aktivitě či při obtížích vyžadujících klidový režim. Šetrná hydrogelová forma umožňuje pohodlnou aplikaci a rychlý nástup chladivého účinku. Náplast lze z pokožky snadno sejmout bez jejího podráždění a trhání chloupků. Náplast Mentholka obsahuje konopný olej a mentol.

Náplast Mentholka před aplikací vyjměte ze sáčku a odstraňte průhledný film ze zadní strany gelové vrstvy. Přiložte náplast přilnavou stranou na čistou pokožku v místě bolesti. Je možné aplikovat postupně 1–3 náplasti denně, každá náplast může být aplikována nepřetržitě po dobu až 8 hodin. Neaplikujte více náplastí současně. Náplast po jejím odstranění znovu neaplikujte.


Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou z obsažených látek. V případě alergické reakce důkladně omyjte pokožku studenou vodou a mýdlem. Neaplikujte na sliznice, ústa, podrážděnou pokožku ani jiná citlivá místa. Neaplikujte na poraněnou kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.