Cannaderm Thermolka EXTRA konopné mazání 150 ml + 3 konopné náplasti

Kosmetika

Značka: CANNADERM
Dárkové balení hřejivých konopných přípravků Thermolka EXTRA konopné mazání 150 ml a náplastí Thermolka 3 ks pro úlevu od bolesti zad, svalů a kloubů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50115113

První pomoc pro záda, svaly i klouby. Dárkové balení přípravků Cannaderm obsahuje hřejivé konopné mazání Thermolka EXTRA a hřejivé konopné náplasti Thermolka na bázi hydrogelu.

Cannaderm Thermolka EXTRA

Hřejivý masážní gel na namáhané nebo intenzivně zatěžované klouby, svaly nebo záda. Pomáhá prohřát pohybový aparát před fyzickým výkonem, v jeho průběhu i po něm. Dlouhodobě prohřeje namožená či prochladlá záda, ztuhlé klouby, unavené svaly nebo nedokrvené končetiny. Thermolka EXTRA obsahuje konopný olej, konopný extrakt, sibiřská jedle, kaštan, kafr, eukalyptus, vanilka a kapsaicinový extrakt z pálivých papriček.

Konopné mazání Thermolka EXTRA naneste dle potřeby v tenké vrstvě a jemně vmasírujte do pokožky v místě obtíží. Po aplikaci si důkladně umyjte ruce.

Cannaderm Thermolka hřejivá konopná náplast

Příjemné dlouhotrvající teplo hřejivé náplasti bude balzámem pro Vaše bolavá záda a klouby. Přináší rychlou a dlouhotrvající úlevu od bolesti zad, svalů, kloubů, pomáhá při ztuhlosti ramen, při únavě a přetížení svalů a šlach. Forma náplastí je speciálně uzpůsobena klidové fázi regeneračních procesů pohybového aparátu po fyzické aktivitě či při obtížích vyžadujících klidový režim. Šetrná hydrogelová forma umožňuje pohodlnou aplikaci. Počáteční chladivý efekt se postupně rozvíjí v silný hřejivý účinek. Náplast lze z pokožky snadno sejmout bez jejího podráždění a trhání chloupků. Náplast Thermolka obsahuje konopný olej, mentol, vanilylbutylether.

Náplast Thermolka před aplikací vyjměte ze sáčku a odstraňte průhledný film ze zadní strany gelové vrstvy. Přiložte náplast přilnavou stranou na čistou pokožku v místě bolesti. Je možné aplikovat postupně 1–3 náplasti denně, každá náplast může být aplikována nepřetržitě po dobu až 8 hodin. Neaplikujte více náplastí současně. Náplast po jejím odstranění znovu neaplikujte.


Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou z obsažených látek. V případě alergické reakce důkladně omyjte pokožku studenou vodou a mýdlem. Neaplikujte na sliznice, ústa, podrážděnou pokožku ani jiná citlivá místa. Neaplikujte na poraněnou kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.