Doplněk stravy

CannamediQ Hypertenzin 60 tobolek

Značka: CANNAMEDIQ

CannamediQ Hypertenzin obsahuje konopný extrakt + výtažky z hlohu a vinné révy pro normální činnost srdce. Hloh a šafrán přispívají k lepší pohodě a uvolnění.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: CannamediQ Hypertenzin 60 tobolek

50124595

Úvod

Doplněk stravy na bázi konopí a rostlinných extraktů. CannamediQ Hypertenzin 60 tobolek obsahuje aktivní konopný extrakt + výtažky z hlohu a vinné révy pro normální činnost srdce. Jste napjatí a podráždění? Psychická nepohoda Vašemu srdci příliš neprospívá a může mít negativní vliv i na krevní tlak. Hloh je rostlina, která také dovede zmírnit nervové napětí a stejně jako obsažený šafrán přispívá k lepší pohodě a uvolnění. Vinná réva příznivě působí na oběhovou soustavu a pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. Přípravek obsahuje také celer, který podporuje efektivní diurézu.

Hlavní vlastnosti:

  • hloh a vinná réva příznivě působí na činnost srdce
  • hloh a šafrán podporují relaxaci
  • vinná réva příznivě působí na oběhový systém
  • vinná réva působí jako antioxidant
  • celer podporuje vylučování moči

Dávkování

1 tobolka 1-2x denně, dle požadované intenzity účinku. Doporučujeme užívání zahájit denní dávkou 1 tobolka denně a v případě potřeby výraznějšího efektu přejít na užívání 1 tobolka 2x denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Suchý extrakt z plodu hlohu (Crataegus monogyna), suchý extrakt ze semen celeru (Apium graveolens), RIM concentrate forte (směs extraktu z plodů vinné révy a extraktu z pivovarských kvasnic v poměru 1:1), extrakt z konopných semen, rutin extrahovaný z květů jerlínu (Sophora japonica), kypřící látka: sorbitol; suchý extrakt z květu šafránu (Crocus sativus), protispékavá látka: stearan hořečnatý; oxid křemičitý.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Přípravek není vhodný pro současné užívání s antihypertenzivními léky. Hlohové glykosidy mohou zesilovat účinek kardiotonik s obsahem digoxinu. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.