Canpol babies Sportovní láhev se slámkou 370 ml 1 ks modrá

Péče o dítě

Praktická lahev pro děti od 12 měsíců. Canpol babies Sportovní láhev se slámkou z měkkého silkonu je vhodná pro batolata, která již umí samostatně pít.
Skladem na e-shopu
155

O produktu

50124161

Praktická lahev pro děti od 12 měsíců. Canpol babies Sportovní láhev se slámkou z měkkého silkonu je vhodná pro batolata, která již umí samostatně pít. Ergonomický tvar uzpůsobený malé ruce se dětem snadno se drží. Neobsahuje BPA.

Hlavní vlastnosti:

  • pro děti od 12 měsíců
  • se slámkou z měkkého silikonu
  • ergonomický tvar pro pohodlný úchop
  • neobsahuje BPA
  • objem 370 ml


Použití

Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím důkladně umyjte všechny rozmontované díly (láhev, víčko se slámkou) v teplé vodě šetrným mycím přípravkem, důkladně opláchněte, přelijte vařící vodou. Nevyvařujte. Můžete umývat v myčce nádobí. Nedoporučujeme umývat v myčce nádobí slámku, protože používané mycí prostředky ji mohou poškodit. Láhev bez víčka můžete používat v mikrovlnné troubě. Nezapomeňte, že při ohřívání v mikrovlnné troubě musí být láhev otevřená. Ohřívání v mikrovlnné troubě věnujte zvýšenou pozornost. Vždy důkladně promíchejte ohřátý pokrm a zkontrolujte jeho teplotu před podáním dítěti. Husté tekutiny a ovocné šťávy (např. s kousky ovoce) mohou slámku ucpat.

Upozornění

Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Dlouhodobé i prodloužené sání tekutin může způsobit vady zubní skloviny dítěte. Před každým použitím výrobek důkladně zkontrolujte. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození výrobek dále nepoužívejte. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu podávaného dítěti. Ohřívání v mikrovlnné troubě může způsobit nerovnoměrnou, místy příliš vysokou teplotu. Láhev není určena dětem mladším 6 měsíců. Upozornění! Výrobek není hračka. Všechny díly výrobku uchovávejte mimo dosah dítěte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.