Canpol babies Teploměr do vany kachnička 1 ks

Péče o dítě

NAVÍC Láhev NEWBORN BABY 60 ml béžová Při nákupu produktů značky Canpol Babies v minimální hodnotě 299 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Láhev NEWBORN BABY 60 ml béžovou za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Doporučená teplota koupací lázně malého dítěte se pohybuje v rozmezí 32-37 °C. Dobře volený teploměr Vám umožní připravit každý den stejnou koupel, která vyhovuje právě Vašemu miminku. Canpol babies Teploměr do vany kachnička je přesný a spolehlivý. Přehledná stupnice je označena symboly pro rychlou orientaci. Trubička teploměru je bezpečně zapuštěna v těle teploměru a je tak skrytá před všetečnými prstíky dítěte.

Hlavní vlastnosti:

  • přesný a spolehlivý
  • symboly pro rychlou orientaci
  • hravý tvar kachničky

Použití

Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím umyjte v teplé vodě šetrným mycím prostředkem. Důkladně opláchněte. Nepřelévejte vařící vodou.

Upozornění

Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Upozornění! Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.